Dodawanie komentarza

Do tematu: ....

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

....

~aliss1234

2008-12-27 00:00:46

hmm...niby jest wiele rozwiązań, ale jakby ogolnie spojrzeć, to tutaj mamy wmieszane w to religie, epoki, wiare, fizyke i każdy stara się to jakoś powiązać ze sobą. To wygląda nieco jak filozofia, bo snujemy domysły, a niektórzy gorąco zapewniają, że 'koniec świata' nastąpi.Ogolnie to każdy chce zarobić (suma sumarum ale taka jest prawda).
   Uczepiliśmy się tego 2012, bo wskazuje nam to kalendarz Majów. A wyobraźmy sobie, że piszemy jakąś bardzo długą książkę i chcemy ją zakończyć, więc wymyślamy typowe zakończenie.To samo Majowie.Obliczali, ale ileż można? Na którymś roku trzeba zakończyć, więc ustalili,że koniec świata nastąpi w 2012.Napewno mieli tam jakiś nikłe dowody i im to spasowało, a my w to wierzymy.Nie bójcie się, a widzieliście coś tak prawdopodobnego, by nagle nastały ciemności i nastąpiło " czary mary"? Oczywiście ja tu nie kpię, ale czemu mamy się zadręczać?
   Większość z nas wierzy w to, co widzi (nie mówię o Bogu).Ludzie żyli, żyja i będą żyć.
   Takie jest moje zdanie.

ODPOWIEDZ

koniec...

~Madziulek

2009-01-08 17:19:24

mam nadzieję,że masz rację.cały czas ktoś się rodzi i ktoś umiera,koniec przyjdzie dla każdego z nas..poprzez śmierć.osobiście trochę się tego boję,chociaż wierzę w Boga.ocieplenie globu,huragany,trzęsienia Ziemi...itd-tego powinniśmy się bać i wierzyć głęboko,że wszyscy przetrwamy,pozdro.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę