Dodawanie komentarza

Do tematu: Mam wyjebane na ten 2012.

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Mam wyjebane na ten 2012.

~Korson

2009-01-14 14:08:40

W 2000 miał być koniec świata , nagle jeb , przyszedł 2001. W 2001 też miał być koniec , bo nowe stulecie. I co? Huja , nic nie pizgło. Podejrzewam , że kalendarz Majów kończy się na 2012 , bo ktoś kto trzepał ten kalendarz po prostu z dnia na dzień wyparował. Każdemu się czasem zdarza umrzeć no nie?

ODPOWIEDZ

Mam wyjebane na ten 2012.

~Martuś xd

2009-01-17 13:28:18

ahahah , i po chuju xd na jaki chuj to wszystko co.?pierdolenia ze koniec świata .
   Teoretycznie jak by patrzyć na to to już kilka razy był tzw.`koniec świata` jeżeli 66,5 mln. lat temu xdd
   Ej heloł ludzie oni wam robią gówno z mózgu nie zauważyliście tego? ;/

ODPOWIEDZ

Bardzo ciekawe stwierdzenie

~Akronim

2009-01-19 11:11:04

Majowie to majowie tamto.... Skoro byli tacy niesamowici to czemu sa skamieninami. Zgadzam sie z kolega odnosnie nieuznawania 2012... Przed chwilka obejrzalem film doomsday2012 i powiem szczerze ze nawet gdyby to bylo ostrzezenie wierzacych w koniec swiata to po prostu smieszne a film to pierwszy raz ogladalem takie dno. Ło jeja powstalo nawet pare stronek w ktorych pisza i opisuja jak to sie organizuja w grupy aby przetrwac 2012... A szczerze mowiac jestescie tak glupi jak bill gates ktory wydaje co roku niesamowita kase razem z nasa no projekty w razie by cos mialo trafic w ziemie. A wiec co jest na rzeczy. Jako chrzescijanin gdy ludzie wierzyli ze ziemia jest plaskim dyskiem w biblii bylo napisane ze jest okragla i zawieszona na niczym- tak wiec mielismy to na pismie i musielismy sprawdzic sami... Tak samo z dniem konca świata. Imie boga ktore tak ladnie maskuja katolicy czyli Jahve od ktorego nagle ksieza robia sie zdenerwowani i czerwoni w biblii ( kazdej tylko nie katolickiej) jest napisane ze to tylko stworca zna dzien konca. Pozatym jesli ktos sie boi konca niech sie dowie czym jest millenium... tego nie mowia w kosciele jak wiekszoci rzeczy.

ODPOWIEDZ

xD

~Micc

2009-03-10 18:13:24

Sory Kolego CO Napisales O Milenium Mozesz mi Wytlumaczyc Co to jest na 12935027 :) dziekuje:(

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę