Dodawanie komentarza

Do tematu: planeta

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

planeta

~dawid

2009-02-02 13:11:10

Naukowcy z Ameryki biją na alarm, a wszystko przez naszą mateczkę ziemię. Coś dziwnego dzieje się bowiem z polem magnetycznym naszej planety. Bieguny zaczęły gwałtownie zmieniać swoje położenie. To z kolei może prowadzić do globalnej katastrofy.
   
   Właśnie w tym roku ma dojść do przebiegunowania Ziemi i prawdziwego Armagedonu. Jest kilka elementów zastanawiających, jak choćby zakończenie się w tym roku Kalendarza Majów. Istnieje wiele przekazów i proroctw podających właśnie ten rok jako początek "wielkiej zmiany", która czeka Ziemię. Czy chodzi na pewno o przebiegunowanie? Tego do końca nie wiadomo. Wiele osób podejrzewa, że właśnie w tym roku może dojść do uderzenie potężnej asteroidy.
   

ODPOWIEDZ

2012

~sss

2009-02-09 13:51:47

Raczej w 2012, bo wtedy kończy się kalendarz Majów dokładnie 21 grudnia o 11.11 (przesilenie zimowe).

ODPOWIEDZ

zgadzam się

~kameleon

2009-02-11 20:11:05

zgadzam się ponieważ we wszystkich starych pismach jest podawany taki dzień nie wszystkie dają konkretną datę ale że wypełnią się jakieś znaki które rzeczywiście się dzieją bądź jak w przypadku Majów skoro tak dokładnie potrafili określić czas wielu wydarzeń wstecz czemu by nie mieli rację w przód bo co? bo wiara!! Bo Bóg! poczytajcie Pismo Św proroctwa spostrzeżenia naukowców dzień 2012 nie musi być końcem świata może być dniem wielkiej zmiany bądź też wielkiej zagłady ludzkości jak wcześniejsze wielkie powodzie, epoki zlodowacenia związane właśnie ze zmianą biegunowości ziemi, spójrzmy wstecz i zobaczmy ile podobnych rzeczy się działo zanim nastały nasze czasy...

ODPOWIEDZ

Amerykańscy naukowcy to żaden

~agnieszka

2009-04-02 20:23:21

Naukowcy z Ameryki może mają wielki plan;-) booo w Ameryce kryzys ekonomiczny panuje - moze ktoś w końcu pomyśli kto za sznureczki pociąga? Aj jacy wszyscy są jak stado baranów - ida jak się im wskaze ściezke - powodzenia życzę kochającym sensacje:-)

ODPOWIEDZ

2012

~adamos

2010-03-05 23:50:03

Zgadzam się ,tak wiele dzieje się teraz na naszym globie ,że tylko ślepi nie widzą tego i śmieją się ,że to normale zjawiska. O pewnych rzeczach nie wiedza nawet naukowcy. Oglądałem film naukowy ,gdzie wielu wypowiadało się na ten temat i każdy doszedł do wniosku ,że takie sprawy jak zmiana w jądrze ziemi ,pole mag. na słońcu ,przebiegunowanie ziemi nie są tak naprawdę do przewidzenia. Nawet dla naukowców jest to ciężki temat ,więc co dopiero dla zwykłych ludzi czytających coś w internecie. Zdania są podzielone ,ale myslę ,ze wszyscy przekonamy się i wtedy wyciągniemy wnioski. 2012 ,a może 2011 kto to wie.pozdrawiam czytelników

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę