Dodawanie komentarza

Do tematu: TAK I NIE PRAWDA

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

TAK I NIE PRAWDA

~kameleon

2009-02-11 19:59:19

poniekąd wszystkie tego typu artykuły mają w sobie cząstkę prawdy idąc przez proroctwa osób tzw jasnowidzów współczesnych wierzenia oparte na podstawie wiedzy Majów, współczesną naukę, przez pismo święte i pisma napisane wiele lat temu. Jestem osobą wierzącą ale w co?? nie w Boga takiego jak nas uczą w szkole w kościele tylko w coś co jest w nas co razem skumulowane daje olbrzymią moc mogę dać wiele przykładów opartych na faktach z życia codziennego każdego człowieka. Proponuję też przeczytać proroctwo Królowej Michaldy ze Saby daje dużo do myślenia na te tematy jeśli ma się wiedzę wszechstronną czerpaną z różnych źródeł i na każdy z wymienionych wyżej sposób patrzenia na koniec świata czy też roku 2012. proroctwo sam odzyskałem ze starego maszynopisu, bardzo starego który posiadam a kopię w wersji doc. mogę przesłać. Pozdrawiam wszystkich ludzi ciekawych którzy nie są zadumani że już wiedzą wszystko i nic nie jest w stanie nakłonić ich do przynajmniej raz przemyślenia tego wszystkiego w inny sposób. Czytając ten dokument lub podobne spostrzega się coraz inne szczegóły.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę