Dodawanie komentarza

Do tematu: ja raczej nie wierze

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

ja raczej nie wierze

~pati*

2009-02-20 14:49:11

słuchajcie! widziałam wiele osób które mówiły że wierzą naukowcom. Ale moim zdaniem tylko Bóg wie kiedy nadejdzie koniec świata, nie przejmujcie się! Przecież to nie naukowcy o tym decydują, ale Bóg. Nawet jeżeli na to się zapowiada to Bóg to napewno powstrzyma, ma większą moc niż naukowcy. Kto wierzy, że po śmierci wszyscy spotkamy się w niebie, że dpbre życie jest w niebie??? Tak pisze w Biblii i ja w to wierze. A jeżeli pisze, że tylko Bóg wie kiedy nadejdzie koniec świata, to tez w to wierze, a wy???

ODPOWIEDZ

skoro mówisz że Bóg powstrzyma

~kameleon

2009-03-02 19:01:46

skoro mówisz że Bóg powstrzyma od zagłady bo tylko on ma prawo decydować więc jeśli np teraz jakiś kraj posiadający bomby atomowe wystrzeli je w dane kraje a te odpowiedzą w ten sam sposób to co Bóg zatrzyma te bomby?? Bóg jest pojęciem prawie tak względnym jak czas nie ma jednego określenia dla niego i nie można mówić że tylko wiara katolicka jest tą jedyną i prawdziwą bo to nie prawda. Bóg przyjmuje wiele postaci zależnie od religii lub wierzenia ale wszystkie te religie mają jedną część wspólną...

ODPOWIEDZ

Wiara

~bialy

2009-03-23 21:38:52

ja popieram kolezanke. tylko Bóg decyduje o końcu świata. a co wy sie tak wogóle przejmujecie. co ma byc to bedzie. a i wlasnie nie wierze w takie pierdoły które przewiduja naukowcy. a majom poprostu brakło juz miejsca na dalszy kalendarz :P:P:P

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę