Komentarze do artykułu: TykajÄ
ca bomba 2012 roku
PRZEPROWADZKA !!!!!!!
~CIECHAN
2009-02-24 11:53:13
WYPROWADZMY SIE NA MARSA !!!!! BEDZIEMY BEZPIECZNI HAHAAHAHAHA :) BZDURY !!!!!!
ODPOWIEDZlepiej juĹź
~kameleon
2009-03-02 19:04:06
lepiej juĹź browarki pakuj bo minie trochÄ czasu zanim na marsie bÄdziemy uprawiaÄ chmiel!!! hehe
ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
