Dodawanie komentarza

Do tematu: Czysta prawda!!

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Czysta prawda!!

~Rebus

2009-03-25 15:27:39

A mi sie wydaje ze to jakis pajac puscil plotke na caly swiat. ;] Dlatego moze sie zalozyc z kazdym na calym swiecie o wszystko co chce ze konca swiata nie bedzie w 2012roku. W kita kaledarz Majow... [powiem tak gow.. prawda]. Dodam jeszce- ten kto powiedzial ze bedze koniec swiata w 2012rku: Moze jeszcze wjebi.. wala ze przyleca na ratunek nam zielone ludki z antenkami na glowie i beda rozdawaly Blanty XD

ODPOWIEDZ

:D

~Kane

2009-03-25 18:09:56

Hehe ciekawy jestem dlaczego nikomu nie przyszło do głowy, że Majowe po prostu nie zdążyli "dopisać" reszty kalendarza:P przecież jak wiemy cywilizacja Majów upadła bardzo gwałtownie więc w świetle tego bardzo prawdopodobne, że nie zdążyli dopisać nic do kalendarza:D Popieram w 100000%, że 2012 będzie taki sam jak poprzednie lata:P

ODPOWIEDZ

Buehehhe

~Grzegorz

2009-03-28 23:38:29

Niewiem skąd sie wziął ten gupi pomysł z końcem świata lecz wiem jedno : kalendarz majów nie kończy sie ani w 2012 ani w żadnym innym roku gdyż jest nieskończony ;)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę