Dodawanie komentarza

Do tematu: Koniec Swiata w 2012 roku

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Koniec Swiata w 2012 roku

~Ktos

2009-04-03 13:54:50

Gówni a nie koniec swiata!!!Tak samo mial on nastapic w 2000 i 2002 roku i co sie stalo GÓWNO!!!Oni se moga bredzic ale my se wiemy swoje!!!Oni tylko strasza ludzi bo nie maja juz o czym mowic i pisac w necie.Ja to mam wszystko w dupie!!!

ODPOWIEDZ

f

~seb

2009-04-04 15:40:56

Koniec świata nastąpi jak dalej Pan będzie walił takie byki

ODPOWIEDZ

koniec swiata w 2012 roku

~PATRYCZEK

2009-04-05 19:04:44

sluchajcie ludzie ja w ten koniec swiata wieze pol na pol tak jak wczesniej napisano ze koniec swiata mialo byc w 2000 i 2002 i tak sie nie zdarzylo.bede modlil sie aby sie tak nie stalo bo mam dopiero 17 lat i nie chce tak wczesnie umierac nie chce sie zegnac z tym swiatem tak szybko bo KOCHAM NASZA POLSKE
   
    dodal: PATRYCZEK :)

ODPOWIEDZ

Koniec swiata

~mlody

2009-04-13 12:52:33

tak tylko ze ten koniec swiata 2000r był zapisany w biblii a ten 2012 nigdzie nie jest napisany tylko astronomii to wykryli i ja też się bedę modlil zeby tak sie nie stało :(

ODPOWIEDZ

To nie będzie koniec...

~Majkel

2009-05-28 18:19:01

To nie będzie koniec, to będzie początek nowego życia. Poza tym nie ma się czego obawiać bo i tak nie mamy wpływu na to co się stanie a WSZYSTKO zostało z góry zaplanowane przez Boga.
   

ODPOWIEDZ

Jest poważny problem...

~Ruters

2009-07-06 00:23:31

Ja sam mam 18 lat i również nie chciałbym tak młodo umrzeć...chciałbym dożyć późnej starości...
   Powiem szczerze, że gdyby nie NASA wcale bym tu nie zaglądał i takiego czegoś bym nie pisał...ale o co chodzi...bo każdy wie że powodzie były zapowiadane i już są. Są one oczywiście małe, ale za jakiś czas mogą być większe...ale nie tym się przejmuję. Tylko chodzi o nie jaką planetę Nibiru albo planetę X. Jeśli ona w nas naprawdę uderzy ( jak potwierdza z wyliczeń NASA ) To módlmy się o dobro naszej duszy...[*]

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę