Komentarze do artyku³u: TykajÄ…ca bomba 2012 roku
Naprawdę nie ma z czego drwić
~łukasz 20l
2009-07-18 20:06:37
Wiele ludzi tu się z tego śmieje a nie powinni tak naprawdę bo nie ma z czego! komentując żę przeżyli już końce swiata choćby w 2000r i inne daty co tak naprawde nie było żadnych *dowodów* że koniec świata będzie wtedy ino ktoś wtedy pierdnął i wszyscy za nim powtórzyli... a 21.12.2012r? nigdy nic nie wiadomo nie wiadomo co czycha za rogiem jest wiele dowodów na to w sferze geologi, astronomi (pomijając proroctwa majów egipcjan) że coś się już* dzieje złego i nie starsze ale jest dosyc bardzo duże prawdopodobienstwo ze może tak byc i jak juz napisałem nigdy nic nie waidomo co czycha za rogiem.
ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ci zamieszczane przez u¿ytkowników tej¿e strony. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶æ z tego tytu³u odpowiedzialno¶æ karn± lub cywiln±.
