Dodawanie komentarza

Do tematu: czy

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

czy

~taki jakis

2009-08-30 20:41:37

wy wierzycie w Boga!!! na gadajcie ze majowie czy naukowcy wiedzą kiedy bedzie koniec swiata i nigdy w takie cos nie wierzcie!!!

ODPOWIEDZ

xD

~justyna

2009-11-10 10:06:33

powiem ci cos, co moze cie zaskoczyc a mianowicie.... boga nie ma! jest mi bardzo przykro :(

ODPOWIEDZ

Bóg istnieje

~uczeń Jezusa

2009-11-23 14:09:22

A ja Ci powiem, oddaj życie Jezusowi, On Ci udowodni że istnieje.

ODPOWIEDZ

:)

~ja

2009-12-01 22:20:41

Pewnie,że Bóg istnieje.ale koniec świata i tak musi być kiedyś...co za różnica czy w 2012 czy kiedy indziej,my i tak nie mamy na to wpływu...

ODPOWIEDZ

nie ma sie czym martwić

~akuku

2009-12-24 00:25:50

Polsce nic nie grozi wg. ojca klimuszko ;D ja mu wierze

ODPOWIEDZ

...

~Paulina

2010-02-19 20:46:38

Justyna jak możesz mówić, że Boga nie ma ?? Hej sorry ale gdyby Bóg nie istniał to my również ...
   " Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię. Wszędzie panowały ciemności, więc dodał światłość, czyli Dzień i oddzielił od ciemności – Nocy. Drugiego dnia stworzył sklepienie, które nazwał Niebem, wody zgromadził w jednym miejscu (Morze), ukazała się sucha, czyli Ziemia.
   Na trzeci dzień stworzył rośliny i drzewa owocowe, które rozmnażały się przy pomocy nasion, a czwartego dnia Bóg umieścił gwiazdy na niebie, aby wyznaczały pory roku, dni i lata.
   Następnie stworzył ptaki i ryby, sprawił też, by się rozmnażały. To było piątego dnia. Z kolei – szóstego Stwórca powołał do życia – dzikie zwierzęta, bydło i płazy oraz człowieka, który miał przewodzić wszystkim żywym istotom – mężczyznę i kobietę – ich zadaniem było zaludnić ziemię.
   W końcu – siódmego dnia tygodnia Pan odpoczywał , ten dzień pobłogosławił i jest obchodzony jako święto. "
   Księga Rodzaju (Rdz.1,1-31)
   
   Więc jak śmiesz mówić, że Bóg nie istnieje... ?!

ODPOWIEDZ

yy ?

~xXxLusiyaxXx

2010-02-25 12:07:56

Justyna ja cie musze rozczarować ; > , że Bog istnieje ty ofermo . :> Koniec swiata bedzie kiedy slonce przestanie istniec aa teraz ludzie zarabiają na tym i chca ludzi wystraszyć : )Tyle na temat .

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę