Dodawanie komentarza

Do tematu: Gdybanie ;)

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Gdybanie ;)

~slawciUuu

2009-10-16 20:24:08

Wg. Bibli głoszono że nikt nie zna dnia ani godziny końca świata. Według mnie katastrofy oraz inne czynniki które jesteśmy w stanie zauważyć na całym świecie są zalążkiem tego co będzie na koniec. Każdy wyobraża sobie ten koniec inaczej. Bzdurą totalną jest to że Majowie byli w stanie określić kiedy nastąpi ten dzień podając nawet godzinę i minutę (11:11) haha może dla nich to byłby koniec świata ale nie dla całej ludzkości Bóg zadecyduje o tym kiedy ma być finał tej bezmyślności ludzi i niszczeniu przez nich samych siebie nawzajem

ODPOWIEDZ

Koniec świata

~Gościu

2009-11-01 23:09:51

A co jeśli Boga nie ma? Ludzie idą z postępem techniki i moim zdaniem mogą przewidzieć kiedy nastąpi koniec świata. Nie lekceważcie tego!

ODPOWIEDZ

tak

~justyna

2009-11-04 15:44:38

zgadzam sie z wypowiedzia Goscia. nie ma naukowych dowdow na istnienie boga, wiec twoje domysly sa bezpodstawne, przy pomocy wspolczesnych technologii naukowcy moga byc w stanie przewidziec wybuchy wulkanow, tsunami itp.wiec jesli przysli ci sie jezus i powie ze jutro umrzesz to mu uwierzysz?? BRAWO!

ODPOWIEDZ

Do Justyny

~Marza

2010-01-11 15:46:13


   Tak heretyczko...
   Ja bym uwierzyla, a Ty przestan bliznic przeciwko Bogu,
   ze nie wierzysz Twoj problem - i zal mi Cie...
   Lecz w odpowiednim czasie, sama sie przekonasz a wtedy to bedzie placz i lament...
   i sama mozesz sobie pogratulowac swojej glupoty...

ODPOWIEDZ

Do Justyny

~Marza

2010-01-11 15:49:15

Tak heretyczko...
    Ja bym uwierzyla, a Ty przestan bluznic przeciwko Bogu,
    ze nie wierzysz Twoj problem - i zal mi Cie...
    Lecz w odpowiednim czasie, sama sie przekonasz a wtedy to bedzie placz i lament...
    i sama mozesz sobie pogratulowac swojej glupoty...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę