Dodawanie komentarza

Do tematu: KONIEC???

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

KONIEC???

~WOLNY

2009-11-01 17:43:56

Każdy koniec oznacza zawsze poczatek czegos nowego, więx nie ma sie co stresować . Będzie co ma byc bo i tak nie mamy na to wpływu. Przestrzegałbym natomiast przed zbytnim zawierzeniem religiom (jakimkolwiek). Religie zostały stworzone przez ludzi na przestrzeni wieków., nawet jesli u ich podstaw legły tak doniosłe wydarzenia jak chociażby zmartwychwstanie Jezusa . ludzie sami tworzyli zbiór nakazów i zakazów a teraz wciskaja innym kit , że to Bóg tak nauczał. Kogo? Gdzie? Kiedy? Kto z tym Bogiem rozmawiał? Akurat w kościele rzymskokatolickim decyduje Sobór, albo papiez , który uważany jest za nieomylnego. Kupa śmiechu. Dopóki nie był papieżem był omylny a jak kumple go wybrali na stanowisko to już nie jest omylny? MYŚLENIE NIE BOLI I MA KOLOSALNĄ PRZYSZŁOŚĆ!!!!

ODPOWIEDZ

zgadzam się...

~xGirlx

2009-11-01 23:13:45

Zgadzam się z powyższym internautą. Człowieku, masz całkowitą rację.

ODPOWIEDZ

taaa

~justyna

2009-11-04 15:41:22

moze i ma racja, ale jesli to prawda i wszystkich nas zaleje, to watpie zeby to mialbyc poczatek czegos dobrego, moze i bedzie to dobre dla ziemi ale nie dla ludzi napewno! co do religji to sie zgadzam.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę