Dodawanie komentarza

Do tematu: Koniec Świata .. Pss.. ;P

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Koniec Świata .. Pss.. ;P

~Aniołeczek

2010-01-05 14:20:15

Gdyby to koniec świata naprawde miało by być... Było by o tym głośno w telewizji i wogle ;/
   Nikt by już nie pracował bo po co ?! Hmmm. .. ?
   Jakieś 2 tygodnie temu jeszcze troche w to wierzyłam , ale myslałam nad tym i zasądziłam że to JEDNO WIELKIE KŁAMSTWO ! Po co to wszystko ?! Po co wogóle gada na taki temat co ? po co ? Co ma być to będzie !

ODPOWIEDZ

Anioleczek

~Damianxpl

2010-02-01 01:26:51

No co prawda to prawda ale jesli by bylo koniec swiata??

ODPOWIEDZ

ciekawe

~emil

2010-02-01 06:04:18

moim zdaniem to się wszystko wydarzy bo we wszystkich przepowiedniach jest ta sama data
   a oni nie mieli Google. A to nie chodzi o uderzenie Nibiru tylko o bliskie minięcie się ze słonicę gdzie wywoła na słońce akcje a żadna akcja nie opaszę się reakcji i słonice wyrzuci z siebie pole magnetyczne które morze zmienić biegunowość no to wiesz co się stanie gdy nagle ziemia się zatrzyma jak nie to wtórz rękę do wiadra z wodą i zaczyni kręcić w jedną stronę a potem spróbuj zatrzymać i zobaczysz jaka powstanie fala

ODPOWIEDZ

Do Aniołeczek

~Anioł

2010-02-04 22:47:03

Jasne ;] Wierzysz w to, że było by głośno o tym wszędzie? W telewizji, radiu i nie wiadomo w czym jeszcze? Ile Ty masz lat(ek) i w jakim świecie Ty żyjesz? Telewizja kłamie, jeśli tego jeszcze nie wiesz, to naucz się tego. Nie tylko telewizja z resztą, tylko chyba jeszcze w internecie jakoś ta wolność słowa jest, ale też cenzura się zdarza itp. A może właśnie o to chodzi, żeby nikt o tym nie wiedział, tyko nieliczni? Oglądałaś film "2012"? Jeśli nie to obejrzyj i wyciągnij jakieś wnioski z tego co tam mówią. Ja wcale nie próbuję Ci wmówić za wszelką cenę, że to się stanie, ale jeśli już ma się coś stać to będzie wiedział tylko ten co ma o tym wiedzieć i inni zainteresowani, a reszta ciemnoty dowie i obudzi się z ręką w nocniku w tym dniu, w którym już będzie za późno. Wiesz co by się stało jakby tak zaczęli trąbić w telewizji, radiu, prasie, że w 2012 ma być tzw. koniec świata? Zrobiłby się taki burdel na tym świecie, że szok. Nie dość, że ludzie by pierdolca dostali, to jeszcze by kradli, gwałcili, zabijali i cholera wie co jeszcze. Masz internet? Poszukaj trochę, poszperaj na własną rękę i dowiedz się, poczytaj. Może znajdziesz trochę ciekawych rzeczy, ale nie wszystko co Ci wciskają w telewizorni, radiu, prasie i internecie to prawda. Czasami trzeba samemu niektóre rzeczy sprawdzać. Po prostu trzeba mieć mózg, ale niestety niektórzy go na dzień dzisiejszy nie posiadają, albo nawet jak go posiadają to z niego nie korzystają... tyle

ODPOWIEDZ

hhaha koniec swiata ?

~xXxLusiyaxXx

2010-02-25 12:04:17

Ludzie kochani właśnie po co ludzie by pracowali ?mieli by to gdzieś : > Tyle ...

ODPOWIEDZ

do Anioła

~kormoran_81

2010-03-18 18:59:33

święte słowa....

ODPOWIEDZ

koniec świata . Bedzie !!...

~Julka ;)

2010-03-22 11:36:51

Mój dziadek był w Ameryce przez 18 lat . Pracował jako roznosiciel kawy, kanapek i wszystkich takich głupot...
   Pracował w stacji gdzie badali wszystkie dziwne zjawiska np. trzesienia . (to byl rok 1960)
   Pracował w Saint John`s.
   Fakt koniec świata miał być już tyle razy, ale stanęły wszystkie badania na dwóch datach..
   2000 i 2012 .
   Najprawdopodobniej miał w 2000 roku wygasnąć wulkan (jakiś tam nie pamietam)
   . Zgadza sie . po 2 miesiącach dziwnie ale w nocy w małej wiosce wulkan wybuchł ( w Gwatemali) wulkan . Chociaż jego wielkość nie zachwycała zwiedzających był przecież uważany za `wulkan`.
   Mój dziadek bardzo sie tym zainteresował. Zbierał wszystkie informacje dotyczące przepowiedni. I co ? okazało się .. że w amerykańskich pismach tak jak w dzisiejszych czasach np. Czwarty Wymiar.
   ale ja nie wiem czy mam w to wierzyc ...
   nie pamietam dalej tego co dziaaa mówił.
   oceńcie sami ;)

ODPOWIEDZ

Jula dokańcza xd

~Julka ;)

2010-03-22 11:39:16

sory nie mogłam dalej dokończyć . ;)

ODPOWIEDZ

WSZYSTKO ZALEŻY OD PANA BOGA!!

~Wierzący0011

2010-03-22 16:00:30

Koniec świata może nadejść w każdej chwili i o tym zadecyduje sam Pan Bóg, a nie jacyś naukowcy od 7 boleści
   oni mówią tak dla kasy.
   mówie wam ludzie WSZYSTKO ZALEŻY OD PANA BOGA!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę