Dodawanie komentarza

Do tematu: PORADA PROSTO Z SERCA

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

PORADA PROSTO Z SERCA

~S I D

2010-03-03 14:04:50

Witam!widzę że spora grupa ludzi interesuje się tym dość popularnym w ostatnich czasach tematem.Od razu chciałbym sprostować:zbliżamy się do oczyszczenia świata a nie do końca świata,jest to wielka różnica.Chcę podać wszystkim zainteresowanym kilka ważnych informacji,aby zrozumieć co się tak naprawdę kroi!!Przedewszystkim jest to plan Boży dlatego informacje które podaję nie są moim wymysłem,lecz są zaczerpnięte z Objawień Matki Bożej i Pana Jezusa.Jak nie trudno zauważyć coraz gorzej się dzieje na świecie,pozorny pokój a wokoło jedna wielka nienawiść,wszechobecny materializm,masowe odstępstwo od wiary w Boga(kto jeszcze wierzy wcale nie jest w lepszej sytuacji bo wiara bardzo osłabła i jesteśmy w czasie przejęcia władzy przez zapowiadany antykościół o nazwie MASONERIA)Sekta ta jest bardzo niebezpieczna ponieważ działa w ukryciu,a do swoich działań wykorzystuje szatański podstęp.Ma na celu stworzenie nowego porządku świata z całkowitym wyłączeniem Boga i jakichkolwiek zasad moralnych.W ich posiadaniu jest miedzy innymi światowa telewizja,prasa,radio.Najbardziej wpływowi ludzie świata,najwyższe głowy państw,a siedziby tej ukrytej organizacji znajdują się np.w polskich sądach,dlatego jest coraz mniej sprawiedliwości.To oni stworzyli jeden wielki światowy rząd kierowany przez jedno prawo bez Boga i mydlą ludziom oczy pieniędzmi i pozornym dobrobytem(unia europejska!!)Gł.ównym ich celem jest zniszczenie prawdziwego Kościoła Katolickiego przez wprowadzanie do struktur kościelnych swych ludzi(masonów)przebranych w sutanny i niszczenie prawdziwej wiary krok po kroku!!Ich dziełem jest doprowadzenie do takich wielkich zmian w Kościele jak Komunia Św. na stojąco a teraz już nawet na rękę,wprowadzenie szafarzy świeckich a także i kobiet do rozdawania Eucharystii(jest to profanacja naszego Boga do której większość ludzi się przyczynia przez łapanie wszystkiego co nam podsuną!!! Jest to wbrew naukom Papieży ,którzy nigdy tego nie ppoparli i walczyli z tą szatańską samowolą!!Wiele jest takich zmian a kolejnym przygotowywanym oszustwem jest wprowadzenie swojego Papieża który zatwierdzi to wielkie bezprawie,i tak runie prawdziwy Kościol który już dziś więcej szkodzi niż pomaga.Wielkim niebezpieczeństwem jest ich ZNAMIĘ BESTII które już niebawem zostanie wprowadzone a o którym jest mowa w Apokalipsie Św.Jana.W jednym z objawień Pan Jezus powiedział:Mój ludu!Podaję Wam więcej szczegółów o sposobie wejścia w życie znaku bestii.Niedługo zaoferują Wam Smart card,komputerowe chipy tak jak zaoferowali Wam karty kredytowe.Po smart card zaoferują Wam zegarki z umieszczonym chipem by móc czytać z waszych rąk.Bedzie to wielce rozleklamowane ,lecz jak łatwo jest ukraść zegarek z chipem.Zaoferują Wam więc wszczepienie chipa w rękę byście mie musieli bać się kradzieży i tak krok po kroku chip stanie się jedynym akce[towanym środkiem kupna i sprzedaży w sklepach.Kto się na to nie zgodzi będzie wyjęty spod prawa.Nikt z posiadających chipa nie będzie zapisany w Księdze Żywota!!Mój ludu!!Twój czas próby niedługo się rozpocznie,pokazałem Wam że technika i technolodzy znajdują sie w pozycji gotowości do znakowania ludzi znamieniem bestii.zobaczycie jak szybko się to potoczy ponieważ szatanowi zostało już mało czasu.Ci którzy będą miec chipa znajdą sie w hipnotycznym stanie,będą zmuszeni oddać cześć Antychrystowi wbrew swojej woli.Waszą obroną jest Rożaniec Św. i Szkaplerz Niepokalanej!!! odsyłam Was po więcej informacji do książek nad których publikacją czuwała Matka Boża np.:,,Szatan istnieje naprawdę,, ,,Przygotujcie się na wielki ucisk i na erę pokoju-John Leary ,,Ostrzeżenie z zaświatów,,-Bonawentura Meyer.....zachęcam do zaznajomienia się z terminami:masoneria światowa,Masoneria Kościelna,superkomputer,,bestia,,w Brukseli,superkomputer w Luksemburgu,mikrochip,znamię bestii....Dlatego właśnie nadciąga oczyszczenie świata z tego ogromnego zła w którym tonie cała ludzkość,lecz najgorsza jest nieświadomość i przez to powszechna ślepota.Odpowiedzi na to co się obecnie dzieje szukajcie w Objawieniach Bożych-po to są nam dane!!!Nawracajcie się szybko bo zaraz będzie za póżno a wieczność w ogniu i mękach piekielnych jest rzeczywistościa a nie legendą!!!Niech każdy zapyta siebie w jakim stopniu jest gotowy do tak wielkiej walki z piekłem których ataki przybierają na sile??Proszę opamiętajcie się bo inaczej to również z Was świat będzie oczyszczony Sprawiedliwą Ręką Boga.....

ODPOWIEDZ

uuuf

~MIRO

2010-03-11 14:29:03

Racja,sprawdzalem twoje tematy i jestem w szoku!!!!!radze wszystkim zajrzeć pod wyzej wymieniane adresy.Dzieki kolego za otworzenie oczu.Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Prawda prawda i cała prawda

~lolcio1980

2010-03-15 10:30:09

..Może tylko nie stawiajmy Katolicyzmu tak wysoko, w każdej wierze są znane osobistości, które Bóg (nasz i wasz) obdarzył kawałkiem swojej nieprzeniknionej mądrości. Tak rodzili się prorocy, którzy zależnie od miejsca i czasu, w którym się znaleźli, starali się w odpowiedni i skuteczny sposób przekazać tą wiedzę innym.
   Gdybyśmy Go posłuchali, zamiast kłócić się o sposób w jaki prorocy i ich poprzednicy przetłumaczyli Jego słowa. gdyby połączyć tylko to co spójne w tych przekazach to bylibyśmy teraz gotowi na ostateczną próbę.
   A tak przetrwają znowu tylko najsilniejsi. Ale o inną siłę tu chodzi niż ta, którą znamy.
   Zło przestanie istnieć i to jest najważniejsze!
   Ciesze się że tego dożyje.
   
   Pozdrawiam
   "Ateista" z Bogiem w sercu.

ODPOWIEDZ

popieram

~Iga

2010-03-17 13:45:51

trzeba się na chwilę zatrzymać żeby mogło do nas dotrzeć to co najważniejsze...W dzisiejszym zabieganym świecie coraz trudniej znależć ludzi którzy myślą o czymś więcej niż nowa wypasiona komórka i fajne ciuchy:( dzięki za podpowiedzi....lepiej być przygotowanym niż zaskoczonym!pozdrawiam autora

ODPOWIEDZ

chip

~JA

2010-03-17 13:48:34

NIEBAWEM ROZPOCZNIE SIE CHIPOWANIE LUDZI!!!!!!!!!!!Apokaliptyczne znamie Bestii jest juz gotoweeeeeeeeUWAGA!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

ja nie wiem jak

~DZASTA PIK NOM NAME

2010-11-22 14:59:23

JA NIE WIEM JAK , ALE JA NP. NIE WIERZĘ W NOSTRADAMUSA ......
   JEST NAPISANE ,, NIKT NIE ZNA DNIA ANI GODZINY' --- I TEGO SIĘ TRZYMAJMY .....
   WIARA CZYNI CUDA I TRZEBA WIERZYC W BOGA , A NIE W BREDNIE .....
   W PIŚMIE ŚWIĘTYM JEST NAPISANE DUŻO RZECZY, O POCZĄTKU ,O KOŃCU , O RAJU.
   DLATEGO CZYTAĆ , MODLIĆ SIĘ I WIERZYĆ!!!

ODPOWIEDZ

Prawda Boli

~PrawdaBoli

2011-04-10 23:57:42

To takie podsumowanie w jednej pigułce choć warto też sprawdzić inne fakty i to jak każdego dnia nas okłamują. Jak okłamywali nas przez te wszystkie lata. Wymyślili sobie system w którym zarabiają tylko bogaci. Zawładnęli pieniądzem i niszczą państwo po państwie i gospodarkę bo dług się ciągle zwiększa. A cierpią na tym ludzie niewinni czyli my. Na ich zabawie, spekulacjach cierpimy my wszyscy a oni tworzą sobie systemy by nas oszukiwać i zagarniać wszystkie pieniądze. My traćmy domy i zdychajmy z głodu a oni będą nas kontrolować.
   
   Polecam obejrzeć film dokumentalny Inside Job (2010) Lektor PL (uważam, że każdy powinien by zrozumieć co nieco) jak chcecie poznać trochę prawdy o tym, że kryzysy jak ten ostatni to ich zabawa. Sprawcy są znani, ukarani jedynie ludzie którzy stracili prace i domy. Wiele jest informacji o tym wszystkim. Wojny to także zarobek. Na nich też im zależy i na wzbudzaniu paniki wśród ludzi - WTC, porywanie dzieci. Wszystko po to by móc wciskać nam ciemnotę. Miejcie oczy otwarte bo im zależy na redukcji populacji i zrobieniu z nas ich pracowników i więźniów. Media kłamią ale "jeszcze" mamy neta. Korzystajmy...
   
   Oczy otwarte...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę