Dodawanie komentarza

Do tematu: 2012

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

2012

~WUTE kris266@op.pl

2005-08-12 05:49:05

hm... mam nadzieje, że to bujda, ale mówiąc szczerze to z tematyką 2012 roku zetknąłem się po raz pierwszy przy lekturze "buddyjska nauka o całości istnienia" i ten problem jet poruszony na wschodzie od setek lat. Buddysci którzy uważają, podobnie jak naukowcy że nasz wszechświat się nieustannie powieksza i im jest wiekszy tym ten proces jest szybszy. Według buddystów w 2012 roku dojdzie do przeciążenia, odwrócenia biegunów, na wskutek rozszerzania się wszechświata i jednoczesne. wejście układu słonecznego w nowe obszary przestrzeni. Buddyści jednak nie twierdzą, że tego dnia nadejdzie koniec świata, ale jest to według nich możliwe. Tak naprawdę nie jesteśmy w stanie przewidzieć konsekwencji odwrócenia się biegunów, ponieważ nigdy nie bylismy świadkami podobnego wydarzenia. Ponad to istnieją również przepowiednie dotyczące roku 2012. Zainteresowani niech szukają w wyszukiwarkach- orion 2012. To tyle ode mnie. Pozdrawiam i rzyczę powodzenia.

ODPOWIEDZ

Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę