Dodawanie komentarza

Do tematu: Fatima

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Fatima

~Tomasz Watpiciel :)

2005-09-27 15:32:50

ja wlasciwie tez w to nie wierze tyle ze nurtuja mnie obiawienia fatimskie (prypominam ze przepowiednia o I i II wojnoe swiatowej sie sprawdzila) a trzecie obiawienie Maryji mowi wlasnie o grudniu 2012

ODPOWIEDZ

Może

~AKmil 16

2006-04-02 10:57:21

To daje coś do myślenia

ODPOWIEDZ

mm

~monika1066@wp.pl

2006-04-13 11:38:05

Ja to nie rozumiem ludzi. Przecież koniec świata kiedyś nastąpi . Dlaczego nikt nie dopuszcza do siebie muśli że to może niedługo nastąpić. Niech ludzie przypomną sobie co Maryja w swoich objawieniach powiedziała zeby ludzie odmawiali różeniec bo koniec świata jest bliski.

ODPOWIEDZ

Fatima

~ksn

2006-04-26 10:30:45

Trzecia tajemnica Fatimska dotyczyła przecież zamachu na Papieża

ODPOWIEDZ

fatima

~Gregor

2007-02-03 03:15:37

To prawda prawda!

ODPOWIEDZ

3-cia tajemnica fatimska.

~orion 2012

2007-08-11 19:05:57

...jeżeli chodzi o 3-cią tajemnicę fatimską .. to nie do końca została ona jednak przedstawiona światu.......ja jednak nie wierzę kościołowi : dotyczy to za-równo trzeciej tajemnicy , jak również całunu turyńskiego, ..historii kościoła ,ale coś jednak jest na rzeczy........ wystarczy tylko mieć oczy szeroko otwarte...........

ODPOWIEDZ

KONIEC SWIATA JUZ DAWNO SIE...

~DOMINIK

2008-07-08 00:53:56

Ludzie....czy do konca swoich dni bedziecie myslec ze jestescie WIELCY????bo macie wiedze i technike i wszystkie niepotrzebne zabawki??nawalilo wam!!!Sorry ale majowie byli bardziej rozwinieci od nas bo przynajmniej sie przygotowali na zaglade,wy umrzecie nieswiadomi!!!!to co ma nastapic w 2012r jest nie uniknione!!!!taki jest juz cykl...dlaczego nie dopuszczacie tego ze trafilo to akurat na nas??bo tak najprosciej!!!!! ja jestem szczesliwy ze bede mogl to zobaczyc to cos wyjatkowego... nie moglem lepiej trafic:)a co do tego ze Bog tylko wie kiedy bedzie koniec swiata to dowiedzcie sie troche wiecej na temat ruznych religji a nie trudno je znalesc i jest ich troche,ktore maja boga tak jak my wszystkie opowiesci o nim sa takie same lacznie z najwazniejszymi naszymi datami lacznie ze zmartwychwstaniem ale ten bog ma na imie SLONCE!!!!!!SLONCE tez umiera tak jak Jezus i przestaje swiecic na 3 dni ale po 3 dniachzaczyna swoja wedrowke na nowo!dzieje sie tak co jakis cykl,to nie zbiegi okolicznosci bo jest ich duuuzo duuuuzo wiecej!!!!!! tak naprawde to slonce stoi za wszystkim........ale to juz jest wasz problem!!!POZDRO!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

mhm

~jakaśtam

2008-12-13 21:26:07

ruznych religji znalesc - rzeczywiście Majowie sa bardziej rozwinięci od Ciebie. Sory ;/

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę