Dodawanie komentarza

Do tematu: Koniec Świata 2011

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Koniec Świata 2011

~Mateusz

2012-01-12 00:47:11

Oturz drodzy ludzie jestem zwykłym człowiekiem tak jak i wy,i prawdę mówiąc wcale mnie nie zaskakuje informacja o końcu świata,a wiecie dla czego? choćaszby dlatego że pacząc z boku widzę że zachowujemy się gorzej niż zwierzęta z niższym ilorazem inteligencji.czy wy nie widzicie co się w około was dzieje!.Sami siebie nawzajem zabijamy,wyzywamy.przeróżne katastrofy zobaczcie prawdzie w oczy ile ludzi jest zdemoralizowanych,zobaczcie jaką mamy politykę,a spytajcie się swoich mam,albo babć jak było kiedyś!W większości z nas przepełnia duma hamstwo,cwaniarstwo,bo on jest słaby o aja jestem śilny nie! karzdy z nas jest równy pod względem uczuć jak i innych kwesti.Zamiast kierować się uczuciami to kierujecie się dumą która was gubi a koniec świata jak na stąpi to to wszystko zakończy.Nie jestem jakimś pierwszym lepszym debilem,tylko człowiekiem bardzo uczuciowym który się dosyć naoglądał tak dla waszej wiadomości,a jeszcze jedno na waszym miejscu to waktycznie bym się zaczoł modlić żeby jednak nie doszł do tej katastrofy.Powodzenia

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę