Dodawanie komentarza

Do tematu: Błagam Zrozumcie

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Błagam Zrozumcie

~Pl-on

2005-12-20 14:20:21

Wierzcie lub nie możecie mówić że jestem nawiedzony ale, spójżcie na fakty.
   Mówicie że koniec miał być w 2000 następnie 2001 dlaczego w ten sposób patrzyliśmy, pamiętajcie była POMYŁKA w wyznaczaniu day urodzin Jezusa...
   Ludzie to jest jedna z najbardziej realnych dat która wcale nie oznacza dosłownie końca a zaledwie początek...
   Musimy się łączyć, łączyć w wierze nie powinno być podziałów wszyscy prorocy mówią nam o tym samym,
   Pamiętajcie tylko przez duchowe udoskanalanie się będziecie w stanie przeżyć ten dzień...
   Mam nadzieje że chociarz część z czytających ten tekst zrozumie, a tych którzy będą puszczali tylko błędne komentarze pozdrawiam.
   Pl-on

ODPOWIEDZ

debilu

~rydzyk

2005-12-27 07:37:45

Musisz wypełnić wszystkie pola!!!

ODPOWIEDZ

rozumiem

~ryju1

2006-03-15 07:56:43

ja osobiście nie moge się doczekać jak wszystkim szczeny opadną gdy przepowiednia zacznie sie wypełniać. Choć wydaje mi sie że można by jej uniknąć gdyby ludzie zaczeli iść w dobrą stronę.

ODPOWIEDZ

Nie ważne czy przepowiednie...

~Lukas 18

2006-06-07 23:44:56

Nie wazne czy przepowiednie sie spełnią czy nie... Myśe że gdyby wszyscy mieli takie podejście do innych świat byłby znacznie lepszy :-)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę