Dodawanie komentarza

Do tematu: Koniec świata to jakaś bzdura!

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Koniec świata to jakaś bzdura!

~Naukowiec

2006-02-08 07:43:17

Ludzie czy wy wszyscy upadliście na głowy? Co roku ktoś mówi o końcu świata! Gdyby tak naprawde było to po co wysyłalibyśmy tak kosztowne sondy kosmiczne i czekali na wyniki przez 10 lat skoro już by nas nie było? (A przecież one wysyłane są przez ludzi którzy znają się na tych sprawach!!!!!!!)

ODPOWIEDZ

Zgadzam się!

~Anonim

2006-02-08 07:55:21

Rok 2012 ma być to rok w którym ludzie całkowicie zmienią sposób patrzenia na świat !! może w końcu stanie się coś, że ludzie zaczną nawzajem sie szanować!

ODPOWIEDZ

2012 pfff

~Loozer

2007-09-30 03:39:02

Moim zdaniem pierdolicie takie farmazony ze juz szkok koniec swiata mial bys jak sie nie myle " 6 "
   Razy wiec to juz bendzie " 7 " jak chcecie to wieszcie ale mi tego nie wcisniecie
   PozDro

ODPOWIEDZ

7 razy koniec świata

~Sapek

2009-03-19 16:31:45

coś mi to uświadomiło 7 razy ma być konieć świata, a jest 7 Boskich pieczęci więc 6 jest już otwartych, a rok 2012 jak mi się wydaje moze być tą 7 pieczęcią. Jeśli to się sprawdzi no to K I C H A
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę