Dodawanie komentarza

Do tematu: Niewiem czy w to wierzyć a wy?

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Niewiem czy w to wierzyć a wy?

~14latka!

2006-02-21 14:03:26

Przeprasazm bede miala lat 20 atak przy okazji moze byscie rzestali zartowac?! jesli to jest prawda to zobaczymy jak bedziecie sie smiac Bóg chce żebyysmy sie zjednoczyli i byli dobrzy a nie wyśmiewali! wy poprostu smiejecie sie bo niechcecie w to wierzyc ja tez niechce ale chyba wierze...:( zastanwcie sie

ODPOWIEDZ

koniec swiata 2012

~nelson

2006-03-10 02:29:26

wiesz co my wierzymy oni niech sobie nie wierzą...chyba wylecimy rakieta w kosmos w czasie przebiegunowania///co nie?

ODPOWIEDZ

Niewiem czy w to wierzyć a wy?

~Robert lat 14

2006-05-31 12:01:41

Jejku ale jak oni pomieszczą wszystkich mieszkońców ziemi nie sądzisz że sprawi im to niewielki problem??? narazie mamy niewiele rakiet do dyspozycji

ODPOWIEDZ

odpowiedź

~14-latka

2006-12-20 09:03:07

Ja właśnie też mam 14 lat i też chcę, żeby na świecie było dobrze, żebyśmy się jednoczyli i byli dla siebie w ogóle w porządku. Ludzie mają wszystko w nosie, nie myślą o takich sprawach...Bardzo spodobał mi się Twój komentarz, wyżej są moje, np. Zastanawialiście się kiedyś...". Ja bym bardzo chciała, żeby na świecie było inaczej, bo Bóg i tak już jest na nas zły...Oczywiście nie na dobrych ludzi, którzy żyją zgodnie z przykazaniami. Musimy cociaż zmienić coś na dobre w swoim otoczeniu, bo tak...Sama rozumiesz. Co do tego, że koniec będzie za sześć lat, to możliwe, ale może być prędzej, albo później. Tylko Bóg zna dzień ostateczny, nawet aniołowie, swięci nie znają, więc to są tylko domysły. Możemy więc przypuszczać, że i tak nie mamy racji. Boję się, że Bóg się gniewa na to, że ustaliliśmy już sobie tę datę (na początku mocno w to wierzyłam), ale teraz już w ogóle nie chcę słysześ tych przepowiedni. Cały czas musimy być przygotowani. To tyle, mam nadzieję, ze skomentujesz także mój komentarz, który podałam Ci wyżej. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

w ciągu chwili..bzdura

~BLEBLE

2007-01-17 13:34:08

Niby jak Ziemia miałaby w 1 sekundzie nagle zostać zniszczona. Gadają bzdury i nawet nie pomyślą żeby się zniszczyło wszystko to potrzeba więcej czasu. Co nagle wszystko zacznie się rozwalać?? Nie wierzę w to głupie gadanie. Też w 2012 będę obchodzić 20lat!!!! 16 grudnia :P A tyle końców świata było...

ODPOWIEDZ

a ja skoncze 18

~karolajna.

2008-09-04 18:02:31

a ja w 2012 roku skończę 18 lat. dopiero posmakuję dorosłego życia xd
   dokladniej to na początku tego roku, bo 29 stycznia, no ale ;d
   poza tym. co ma być to będzie, musimy być przygotowani na kazda chwile.

ODPOWIEDZ

A propo transportu

~tutu

2008-12-28 00:38:36

Nie chce być z wami w rakiecie:-[

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę