Dodawanie komentarza

Do tematu: 2012? może i tak ale...

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

2012? może i tak ale...

~anonimowy

2006-04-02 15:42:46

Jest to możliwe że w roku 2012 nastąpi koniec świata, jest też wysoce prawdopodobne że będzie to w 2010 lub w 2015r. Dlaczego? Bo tego nikt nie wie a już na pewno Majowie. Jeśli koniec świata miałby nastąpić w 2012 co może się zdarzyć to z pewnością nie będzie to 21 grudzień. Datę końca świata tylko Bóg zna nikt więcej. Od samego początku istnienia człowieka Bóg informował go co do jego planów, każde działanie które było ważne dla ludzkości Bóg objawiał wcześniej. Tak też jest z końcem świata.
   W Apokalipsie Św. Jana jest opisane co nas czeka przed paruzją, na dzień dzisiejszy tj. 03 kwietnia 2006 mogę powiedzieć że już bardzo dużo się wydarzyło, dużo ale nie wszystko. W najbliższym czasie czeka nas Ap.13,12 (może uproszczę) w USA wyjdzie ustawa zakazująca pracy w niedzielę ( do czego nawołują księża i przygotowują się nasi posłowie z partii prawicowych), za Ameryką pójdą inne kraje (polska pewnie pierwsza) a wszystko to się stanie pod wpływem rosnącej siły kościoła katolickiego który tylko poprzez ustawy może zmusić swoje owieczki do posłuszeństwa. To "ułożenie się" kościoła katolickiego z USA będzie pierwszym bardzo ważnym wydarzeniem jakie nas czeka. niestety nie wiem kiedy to nastąpi, może w tym roku może za 2 lata może w 2012. ważne jest to że tak będzie i to będzie prawdziwy początek końca świata.
   

ODPOWIEDZ

bardzo...

~zainteresowana

2006-04-12 05:45:48

bardzo zainteresował mnie Twój komentarz, w związku z tym miałabym prośbę czy mogłbyś opisać
   co oprócz tej ustawy nas czeka. Bardzo proszę o odpowiedź!

ODPOWIEDZ

mała odpowiedź

~anonimowy

2006-04-13 15:45:25

Ustawa będzie tak naprawdę opowiedzeniem się po jednej ze stron. Albo ją zaakceptujemy albo nie. (lepiej NIE) Niestety jak to zwykle bywa większość ludzi przyjmie nowy układ z przekonania lub z wygody. Ci co jednak odrzucą prawo do święcenia niedzieli nie czeka ich nic wesołego, najzwyczajniej w świecie będą ci ludzie prześladowani. Historia doskonale nam opisuje co działo się ludźmi odrzucającymi nauki kościoła katolickiego. Inkwizycja nie była powołana do krzewienia wiary tylko do tępienia innowierców, oczywiście w działaniach tych pomagały jej władze świeckie. Jest to temat bardzo szeroki i nie chciałbym robić z tej strony forum religijnego, jeśli jesteś nadal zainteresowana możesz odezwać się na emaila. Podam więcej ciekawszych szczegółów. toop4@o2.pl

ODPOWIEDZ

TEN

~df

2006-08-06 00:54:32

NIE BĘDZIE NIGDY KOŃCA ŚWIATA BYŁ ZAWSZE I BĘDZIE

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę