Dodawanie komentarza

Do tematu: PRZECZYTAJCIE SOBIE TO:

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

PRZECZYTAJCIE SOBIE TO:

~tYNA

2006-04-13 05:03:21

PRZECZYTAJCIE SOBIE TO: Rok 2012 jest najczęstszą, przyjmowaną przez różne apokaliptyczne grupy (i teorie), datą "końca świata". Prawdopodobnie ma to swoje źródło w kalendarzu Majów (świeckim i religijnym), który podaje dzień 21 grudnia 2012 jako ostatni dzień historii. Sam "koniec" świata jest tutaj często rozumiany metaforycznie, ma to oznaczać bowiem wydarzenia, po których ludzie na Ziemi na zawsze zmienią swój sposób patrzenia na świat i na drugiego Człowieka. Aby nikogo nie straszyć: Majowie mieli już wiele "końców świata", które u nich nie oznaczają straszliwej biblijnej apokalipsy, ale moment, w którym życie ludzi zmienia się względem postępu techniki, medycyny itp. Końcem świata nazywamy moment, w którym kończy się pewna faza istnienia ziemskiego. Wiadomo, że Majowie przepowiedzieli przejście w tę fazę po 2012 roku, dalej nie było nic zapowiedziane. :)
   

ODPOWIEDZ

Dzieki

~ola

2006-05-24 12:14:25

Dziekuje Ci,Odrazu mi lepiej,boje sie konca swiata:(wiem ze to glupie ale strasznie sie boje ze bedzie to cos przerazajacego,ale ty mnie uspakajasz.dzieks

ODPOWIEDZ

NIECH ZYJE WIKIPEDIA!!!

~WIKI

2006-07-01 02:58:28

WYSTARCZY W WIKIPEDII WPISAC 2012

ODPOWIEDZ

g

~xDDD

2006-11-08 10:35:42

dobrze powiedziane sam to na jakiejś strące czytalem i nie bedzie konca swiata tylko swiat ma sie zmienic wtedy na lepszy... ale i tak niewiadomo czy to nie fake :P

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę