Dodawanie komentarza

Do tematu: CO ZA BREDNIE!

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

CO ZA BREDNIE!

~JEJKUM

2006-04-17 06:57:40

ILE TO JUŻ BYŁO KOŃCÓW ŚWIATA ZAPOWIADANYCH JAK TO ŁAZILI PO DOMACH jehowcy i rozpowiadali tyle razy o końcach świata teraz jakies kalendarze majów ehhhhh po co to wszystko i tak nic takiego sie niewydarzy i wszyscy którzy o tym mówili zamka mordy na zawsze na ten temat!!! TO CHYBA, PO TO SĄ TAKIE PRZEPOWIEDNIE ŻEBY SOBI E Z LUDZI JAJA POROBIĆ I TYLE TAK JAK HOROSKOPY!!! JA TEŻ SIE POBAWIE WE WRÓŻKE ZAKOPIE COŚ W ZIEMI KTOŚ TO ODKOPIE ZA TYSIĄC LAT I BĘDĄ MÓWIĆ ŻE JUZ NIEDŁUGO JEST KONIEC ŚWIATAA!!! JAK KTOŚ WIERZY W JAKIEKOLWIEK proroctwa TEGO TYPU TO NAPRAWDĘ Z NIM JEST ŹLEEEE:D:D:D

ODPOWIEDZ

no no

~Je**ć taki Carrefour

2006-09-07 13:41:23

To fakt, ktos se znalazł kalendarz majów na promocji w TESCO. Koniec świata nastąpi za 3.99 zł i dwie paczki chipsów. Dla jednych koniec świata będzie paprykowy, a dla innych serowo-cebulowy. A w 2012 dodatkowo cywilizacje wejdą w ere wodnika, której koniec będzie bekonowy. Pytanie czy koniec świata też będzie w promocji z TESCO czy może już z Carrefouru ?

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę