Dodawanie komentarza

Do tematu: 30 sekund

Komentarze do artykułu: Tykająca bomba 2012 roku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

30 sekund

~MAD

2006-04-24 12:24:13

to co napisze bedzie szokujace ale prwadziwe :
   Otórz na lekcji histori w 1 LO (2 lata temu) ogladaliśmy film o Kulturze Majów , okazało się że Majowie przepowiedzieli wszystkie zaćmienia słońca a te które obserwujemy dziś różnią sie od tych Majów 30 sekundami!!

ODPOWIEDZ

30 sekund?

~Jestem_bOGIEM

2006-06-04 12:50:48

jaaaaa to znaczy ze koniec swiata nie nastapi o 11.11 tylko o 11.11 i 30 sekund !! szokujace odkrycie, caly swiat sie zawali !! skad ty to wiesz? to takie SZooookujace, spadlam z krzesla

ODPOWIEDZ

Do Jestem_bOGIEM

~csv

2006-06-09 14:08:47

Nie jesteś bogiem (niewiesz z kim sie porównujesz) i niewiesz nawet co piszesz,tresc tego ma ukazywać dokładność Majów.Oni żyli wcześniej niż Grecy,Egipcjanie czy Rzymianie a jak juz byli rozwinięci astronomicznie zwróć na to uwage i nagle ich kultura upadła.Wytłumacz dlaczego ?
   
   ------------------------------
   
   "Głupcy są genialni w niedorzecznościach. Żaden mędrzec nie przewidzi swym rozumem, co ich głupota wymyśli"

ODPOWIEDZ

Mała poprawka

~R. z Kraka

2006-07-05 12:46:58

Przepowiedniami zajmują się prorocy i wieszcze; Majowie "po prostu" to obliczyli mając wysoko zaawansowaną astronomię (inna rzecz czy sami do tej wiedzy doszli, czy Ktoś im pomagał)

ODPOWIEDZ

lol

~niewiem

2006-08-29 19:14:44

"to co napisze bedzie szokujace ale prwadziwe :
    Otórz"
   No rzeczywiście, jeśli po 2 klasie LO walisz takie błędy, to jestem absolutnie zszokowany.

ODPOWIEDZ

Ciekawe tylko czy będzie bo...

~X-MEN-ALIENATION

2006-10-18 16:41:42

Bolało czy nie ja mam to wszystko w d.... przynajmniej nie oddam skarbówce to co jestem winien.Chcecie przeżyć to ukryjcie się w beczce to was tsunami nie utopi i zawsze bedziecie na wieżchu-ha ha ha!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę