Dodawanie komentarza

Do tematu: nie wszystko dla ludzi.tej ery

Komentarze do artykułu: Czas - można go cofnąć?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

nie wszystko dla ludzi.tej ery

~pe

2008-02-29 01:24:13

... Nie dziwie tym, którzy tak chaotycznie i tak płasko wyrażają się na naukowe tematy i rzeczy właściwie ich przerastających...bo dopóki nasza cywilizacja będzie tak zacofana, będziemy słyszeć wciąż do okoła takie płaskie opinie o tak wszech ogromnej nauce i wszechświecie..tym samym będziemy wciąż potrzebowali wojsk, ochrony, Policji itp..aby powstrzymywać jednych a chronić drugich.. .Tak na prawdę wszyscy wiemy co to dobro i zło, a mimo wszystko harmonii niema i wciąz będziemy płacić podatki na służby mundurowe. etc.
   ..Więc krótko mówiąc - nie dorośliśmy jeszcze ... nie te pokolenie.. więc dla szerszej masy ludzi takie wiadomości raczej nie będą udostępniane a tym samym przyswajane..nie teraz...
   Zresztą to widać....hmm.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę