Dodawanie komentarza

Do tematu: akurat!

Komentarze do artykułu: Jak zniknęło jezioro?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

akurat!

~mk

2005-05-31 14:20:53

Zastanawiające jest to, że jeszcze nikt nie wpadł na to, żeby zrobić zdjęcie temu miejscu, gdzie kiedyś było jezioro... Jeśli takie wiadomości będą w tym portalu, to ja dziękuję... Niedługo będzie poradnik wróżenia z gwiazd... w necie też nie znalazłem zdjęć... jak ktoś znajdzie, to cofam to, co napisałem wyżej...

ODPOWIEDZ

zobacz ciole

~j.w.

2005-05-31 18:28:40

http://fishki.net/podborka2/16/pikso02.jpg

ODPOWIEDZ

ko-cioł

~mk

2005-06-01 01:32:41

Dzięki za to zdjęcie, ale skąd wiesz, że to to, skoro w sąsiednim poście pisałeś, że nie wiesz, czy to to samo, ale fajne???

ODPOWIEDZ

a tak btw. to sam jesteś cioł

~mk

2005-06-01 12:21:09

Chyba sam napisałeś ten artykuł i Ci teraz głupio, że tak się on ma do nauki, jak coś tam do czegoś innego.

ODPOWIEDZ

czytanie nie boli

~redakcja

2005-06-01 12:40:27

"Źródło: Los Angeles Times". Jeśli nadal pojawiać się będą komentarze obraźliwe, będziemy zmuszeni do blokowania użytkownikom dostępu do wszystkich zasobów hotnews.pl.

ODPOWIEDZ

znalazłem źródło

~mk

2005-06-04 09:27:54

Dobra, sorki za obraźliwość!!! Znalazłem źródło i tam jest fotka... Choć nie rozumiem dlaczego się ludzie denerwują, jak się o coś prosi, zamiast poprostu podać linka i był by spokój... pozdrawiam szanowną redakcję!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę