Dodawanie komentarza

Do tematu: jak najbardziej mozliwe...

Komentarze do artykułu: Podróże w czasie bez paradoksów?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

jak najbardziej mozliwe...

~rvn566

2008-07-13 14:31:16

....sa podroze w czasie, "wystarczy" przyspieszyc obiekt do predkosci bliskiej predkosci swiatla. Masa rosnie gwaltownie przy predkosciach rzedu 0,95 c. Trzeba znalezc kompromis. Czas nie musi sie dla nas totalnie zatrzymac. Cofanie sie w czasie to juz trudniejsza sprawa z negacji wynika ze musial by byc to ruch przeciwny do predkosci ... (nie cofanie sie) wszystko ma swoje przeciwienstwo. Przekonany jestem, ze predkosc swiatla ograniczona jest czastkami znajdujacymi sie w prozni (tak, tak ... proznia nie ejst calkowicie pozbawiona czastek)(z taka predkoscia wpada na niezliczona ilosc czastek). Najlepszym rozwiazaniem bylo by stworzenie pola anihilacyjnego i przeksztalcenie energii na predkosc.... uhhh ale sie rozpisalem xD

ODPOWIEDZ

j

~k

2009-01-08 14:02:09

no no;)

ODPOWIEDZ

... ? ...

~Adam.M

2009-01-12 20:35:17

Mało zrozumiałem...początek tak...koniec nie.
   Czyli jeżeli osiągniemy prędkość światła to...znajdziemy się w przyszłości.
   Teraz druga strona...jeżeli "zrobimy" takie pole ,które emitowałóby jakieś cząsteczki w próżni to cofniemy się?
   Jak napisałeś próżnia jest pozbawiona cząsteczek więc jak to możliwe?
   Chyba zrozumiałem to i owo, ale nie wiem...

ODPOWIEDZ

w przeszłość i przyszłość

~Andrzej.K

2009-08-18 18:14:43

w przeszłość się nie da ponieważ musiałbyś osiągnąć prędkość - c i wiekszą spróbuj osiągnąć - 1 km/godzine to pogratuluje ...
   !!! chyba że tak se wpadłem przyspieszenie ujemne czyli chamowanie np zderzenie...hmmm

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę