Dodawanie komentarza

Do tematu: Jak by to wyglądało....

Komentarze do artykułu: Podróże w czasie bez paradoksów?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Jak by to wyglądało....

~bono

2009-02-26 23:55:20

Jak według was wyglądało by cofnięcie się w czasie? Czy cofnęli byście się w czasie i pozostali w niej jako odrębna jednostka, która ma możliwość obserwowania siebie z przeszłości i wpływania na swoje (jej) postępowanie, czy może cofnęli byście się w czasie, "odmłodzili" swoje ciało i jednocześnie wiedzieli co się stanie dzięki czemu moglibyście zmienić swoją przyszłość?

ODPOWIEDZ

NORMALNIE by wyglądało.

~M3FISTO.

2009-03-02 03:54:07

Przeszłość data 1993 / 2002 i przeżutka w stare czasy :) a potem wyjście z pen tli czasu i jesteś s powrotem w dacie swojego urodzEnia :)
   
   Jak świat teraźniejszy tylko zdawalibyśmy sobie sprawę, że data jest inna.
   Stara albo nowa, że istniejemy tam tylko jako KOPIA i nasza inna powłoka jest tam też albo już nie żyje lub wiadomo o co chodzi.
   
   Może ktoś pomyśli, że jestem wariatem ale odbyłem pordóż w czasie nie wiem czy to było załamanie Energi kwantowej czy jak to nazwać czasoprzestrzeni, ale wiem, że przeskoczyłem na chwile w dawne czasy.
   
   Po czym to poznałem po tym, że teren na którym byłem zmienił się.
   W stary teren jaki znałem sprzed dużo lat wstecz.
   
   i były tam stare zielone ławki których już nie ma.Połamane ławki i koloru zielonego.
   
   Nagle zdałem sobie sprawe, że coś jest nie tak miałem wrażenie dziwne, że przeniosłem się w stare czasy i miałem zamiar iść do siebie do domu zobaczyć co tam robie...Była noc.
   
   Powiedzmy godzina się zgadzała wszystko się zgadzało była NOC. tylko teren na którym byłem się nie zgadzał z dzisiejsze czasy.
   
   WIęc przeskoczyłem tylko na chwile potem znowu jakoś nie wiem jak wróciłem w swoje czasy i nie dowiedziałem się która godzina jest i jaki rok bo nigogo w parku nie było żadnego człowieka a godzina była już późna.
   
   TERAZ JAK JUŻ JESTEM ZNOWU W SWOICH CZASACH ZASTANAWIA MNIE CO DZIAŁO SIĘ TEGO DNIA I CO JA ROBIŁEM W TEN DZIEŃ BO WIDZIAŁEM ŻE TO BYŁA PRZESZŁOŚĆ MOJA DAWNO MINIONA.MIAŁEM WRAŻENIE, ŻE TO BÓG MNIE PRZEŻUCIŁ BO TA DATA MOŻE COŚ
   
   OZNACZAŁA. Sam nie wiem tak naprawdę co to było ale pamiętam to doskonale.TO BYŁ DLA MNIE KOLEJNY CUD! W MYM ŻYCIU.
   
   
   
   
   

ODPOWIEDZ

Hmm

~Szajba

2009-04-30 22:45:45

Ale w przypadku "odmłodzenia" ciała, odmłodzony zostałby również mózg. Mam na myśli konkretnie tę jego część, która odpowiada ca pamięć. Cofnęła by się ona do poziomu, który posiadała w momencie, do którego się cofamy. A więc nie pamiętalibyśmy tego, co się będzie działo później, gdyż jeszcze się to nie wydarzyło i nie zapisało w naszej pamięci... Czyli cofnięcie się w czasie nic by nie dało, bo po prostu byśmy tego nie pamiętali, nie wiedzielibyśmy, że przeżyliśmy już to, co będzie się działo później i że cofnęliśmy się w czasie. Hmm, niech lepiej ktoś wykombinuje jak to zrobić, zrobi to i zobaczy "jak to działa" :P.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę