Dodawanie komentarza

Do tematu: Mozn tylko w przyszlosc!!!

Komentarze do artykułu: Podróże w czasie bez paradoksów?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Mozn tylko w przyszlosc!!!

~Madry

2009-05-15 02:21:58

Dobra sluchajcie: Mozna podrozowac tylko w przyszlosc!! jezeli ktos uwaza inaczej to niech mi wyjasni dlaczego nie widzimy naukowcow z przyszlosci w czasie terazniejszym dla nas?

ODPOWIEDZ

Zgłupiałeś?

~Adam-M

2009-05-16 21:20:23

Za co?!
   
   Dobra, nawet nie uzasadniłeś czemu podróże tylko w przyszłość!
   A pytasz czemu nie widzimy naukowców z przyszłości?
   Pokażę ci to na kilku prostych przykładach.
   
   Naukowiec przenosi się w przeszłość...co za tym idzie porusza te wszystkie atomy, molekuły, cząsteczki i inne pierdoły.Wychodzi ze statku, idzie ulicą...jakiś człowiek go zauważa i coś sobie myśli,normalnie nie pomyślałby o tym tylko o czymś innym, co powoduje reakcję łańcuchową! 1 myśl powoduje czyn a czyn innny czyn i inne wydarzenia.Czyli rzecz biorąc mamy zupełnie inną przeszłoś i przyszłość.A koleś tylko szedł sobie ulicą!
   Obejrzyj filmik bo jesteś zielony.
   Jeżeli ja 13latek zrozumiałem to chyba i Ty zrozumiesz.
   
   
   http://www.clipser.com/watch_video/303556
   

ODPOWIEDZ

dylatacja czasu

~zacofajny gnojek

2009-09-08 18:51:40

z tego co słyszałem ze mozna sie cofac wczasie wtedy jesli uzyskamy predkosc szybszą od swiatła a taka jest wtedy dochodzi do dylatacji czasu czyli sie cofamy

ODPOWIEDZ

podróze

~uśpiony

2009-12-10 22:29:20

nawet przy prędkości szybszej od światła nie da się podróżować w czasie bo nadal jest droga i czas. jeśli w danym czasie przemieszczasz się z punktu A do punktu B to nadal dla ciebie to teraźniejszość. Podróże w czasie nie są związane z prędkościami.

ODPOWIEDZ

A może widzimy

~Michał, lat 15

2010-10-10 23:20:11

Być może ci naukowcy to obiekty brane przez nas za ufo.
   Może takie są zasady podróży w przeszłość w naszej przyszłości. Naukowcy nie mogą ingerować fizycznie w wygląd/zachowanie przedmiotów/istot żywych, a jedynie przelatywać w miarę niezauważalnie. Ktoś mógł popełnić błąd, pozwolił się dostrzec, ludzie przyszłości zauważyli, że nie zmieniło to wiele w ich teraźniejszości i teraz latają sobie gdzie i jak chcą.
   
   Co do zielonych i szarych, małych i wysokich ludzików to już tylko twór wyobraźni osób nie branych nigdy przez nikogo na poważnie, chcących wyróżnić się z tłumów.
   
   Ale to czysta (trochę koloryzowana) teoria, naginana specjalnie by wszystko trzymało się kupy. Resztę zostawiam waszej ocenie.
   
   A co do ogólnych podróży w czasie, uważam, że są możliwe zarówno te w przyszłość jak i przeszłość. Ale pewnie nie będziemy podróżować ani w jedną, ani w druga stronę bez wynalezienia możliwości podróżowania w obie (trochę chaotyczne wyszło mi to zdanie, ale chyba w miarę zrozumiałe), np. nie cofniemy się w przeszłość bez możliwości powrotu.
   
   Chyba, że znajdzie się śmiałek, który wybierze się dajmy na to w przyszłość bez możliwości powrotu. Ale wtedy skąd będziemy wiedzieli, czy mu się w ogóle udało? Lecz łączność między czasowa to jeszcze bardziej skomplikowane zagadnienie.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę