Dodawanie komentarza

Do tematu: KONIEC ŚWIATA NIE BEDZIE

Komentarze do artykułu: Wytrzymać promieniowanie w pasach Van Allena

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

KONIEC ŚWIATA NIE BEDZIE

~digicho

2005-09-12 08:15:17

KONIEC ŚWIATA ODWOŁANY końcówka jest niezła
   1. Musimy odróżnić propagandę od faktów.
   
   2. Obcy. Piszemy o obcych do końca. Bez eufemizmów typu: może są, a jak są -to lepiej rozwinięci. oni tu są! Każdy z nas miał jakieś dziwne historie typu: ufo, znikające godziny życia, deja vu, itp. Ale tylko niektórzy są przekonani, że za dziwnymi historiami CAŁEJ populacji mogą stać konkretne cele obcych.
   
   3. Obcy z Oriona dla których pracują powszechnie znane szaraki z Zeta Reticuli reprezentują egoistyczny model życia, którego filozofia jest zbieżna dość dobrze z satanizmem (i niewolnictwem). Reptoidy, lizardzi mają swoich ludzi a także sami bywają zmiennokształtni. Te rasy najbardziej zaangażowały się na Ziemi.
   
   4. Istnieją też obcy reprezentujący model, który wiążemy z najlepszymi zasadami rozwoju i samostanowienia. Wiadomo o nich niewiele - przeważnie z relacji osób z OBE. Wg tych relacji Plejadianie i Elohim są jedynymi z ostatnich ras ludzkich i są w stanie wojny z Orionem. Być może ci "dobrzy" obcy są naszymi jedynymi sojusznikami.
   
   5. Obcy dysponują technologią DALEKO przewyższającą możliwości wyobraźni "rozsądnych" ludzi. M.in. dysponują wehikułami czasu - podobnie jak ludzie od czasu eksperymentu filadelfijskiego. Obcy modyfikują naszą historię wstecz. Orion zagnieździł się dawno na Ziemi już za czasów budowy Wielkiej Piramidy. O czym świadczy ustawienie 7 piramid w Gizie o kształcie gwiazdozbioru Oriona. O obecności Oriona a także ludzkich organizacji wojskowych w przeszłości świadczą chociażby hieroglify przedstawiające helikoptery podobne do Apache -tudzież Mi-24 - o czym było głośno rok temu.
   
   6. Technologia maszyn czasu pozwoliła im zmodyfikować naszą pierwotną historię i religie.
   Nasza rasa stała się: izolowana z powodu zacofania, samotna i bardzo egoistyczna - zbliżyliśmy do modelu Oriona opartego na sile. Do tego nie pamiętamy historii. Starożytna historia o królach Summeru i wojnach obcych i ludzi z czasów Atlantydy i Ramy jest blokowana przez establiśmęt.
   
   7. Wielka piramida z przyległymi piramidami tworzy symbol Oriona- wskazując kto zaprojektował wydarzenia "przewidziane" w jej wnętrzu.
   
   8. Treść kodu Biblii - podobno ostatnio odkodowana - to twórczość zapożyczona z Biblii Babilonu, gdzie królowie panowali tysiącami lat. Mniej więcej wtedy, gdy budowano wielką piramidę. Za jawnych rządów obcych.
   
   9. Proroctwa Majów wywodzą się wprost od ich bogów (obcych). Chociaż sam mam kalendarz Majów - oni sami nie są dla mnie autorytetem. To panikarze, fataliści -padli na kolana przed paruset białymi -i mam im wierzyć na temat 2012?.<śmiech na sali> Majowie &#8211; &#8222;władcy Iluzji&#8221; nie znali koła a przewidywali naszą przyszłość. Kupy się nie trzyma - chyba ze to nie ich wiedza.. Od obcych?
   
   10. Sapiący prorok - Casey czerpał wiedze na podstawie rozmowy z pewną istotą.. od obcego?
   
   11. Współczesne przekazy chanelingowe to OBE na poziomie astralnym łatwo kontrolowane przez obcych. Czyż Jezus przed takimi praktykami nie przestrzegał?
   
   12. Wszystkie ww. "proroctwa" wiążą się z informacjami od obcych i wskazują na zagładę. Jak widać obcym zależy żebyśmy uwierzyli w zagładę.
   
   12. A prorokowana zagłada ciągle się odwleka... A to miała w 2003 przelecieć obok Planeta X przewidywana przez Sumerów-ale nie dowieźli -chociaż szaraki (zetatalk) robiły wszystko, żeby nas przekonać, że PX istnieje. Potem miała trafić nas kometa w 2004, która nagle zmienia trajektorię, a obok było widać jakieś wielki statek kosmiczny... co tu się dzieje? Czy zagłada się odwlekała bo mamy sojuszników a może to my?!
   
   7. Na pewno mamy siłę kształtowania pola świadomości i zdarzeń w tym polu. "Bóg jest w każdym z nas"- powiedział Jezus. Naszą wolą i świadomością możemy modyfikować zdarzenia. Ostatnim przykładem takiej modyfikacji było właśnie WTC 11 września 2001. Tego dnia wszystkie generatory losowe odnotowały spadek losowości generowanych liczb. Nasze pole świadomości zareagowało. Nasze modlitwy, medytacje nasza wola życia jest naszą najważniejszą obroną.
   
   8. Cel obcych (przede wszystkim z Oriona) jest jeden: zmniejszyć radykalnie liczebność (siłę), zredukować ludzi do niewolników, przejąć naszą planetę i hodować tutaj nowe hybrydy ludzi i obcych. Dlaczego potrzebne im hybrydy z ludźmi? Ponieważ Stwórca dał planetę ludziom.
   
   9. Obecnie według danych NASA i The Millenium Grup układ słoneczny wchodzi w strefę gęstszych jonów i gazów, które zwiększyły pole magnetyczne Słońca już o 230% od 1901 roku(szukaj: Dmitriev). Prowadzi to wędrowania osi magnetycznej Ziemi a w konsekwencji może doprowadzić do zmiany osi obrotu Ziemi. Osie magnetyczne Neptuna i Urana (nie Plutona -wcześniej się pomyliłem) w ciągu ostatnich paru lat już się obróciły (szukaj: Divine Cosmos). Obrót osi obrotu byłby tym samym typem katastrofy, który zmiótł wodą Atlantów i umieścił ich ląd na biegunie południowym (Antarktyda). Jednak zmiana obrotu wcale nie musi nastąpić!! Czy zależy to od nas? Od naszej woli? Czy Orion dostatecznie nam wmówił zagładę?
   
   9. Ze zmianą osi magnetycznej planty wiążą się na pewno trzęsienia Ziemi, huragany, tajfuny, powodzie, spadanie satelitów i dezorientacja ludzi i zwierząt.
   
   12. Niektórzy twierdzą, że obcy z Syriusza B gmerają w przy naszym słońcu wpływając na program jaki te wysyła. Jak obcy mają zamiar wykorzystać przejście układu słonecznego przez strefę zagęszczonych jonów? Po prostu podkręcą trochę Słonce i nas wypali??
   
   13. A w miedzy czasie ktoś (no kto? ;) robi wszystko, żeby planeta już teraz się przegrzewała czyli efekt cieplarniany!! Od 100 lat obcy nie dopuszczają do jakiegokolwiek rozwoju w przemyśle komunikacyjnym. Niektórzy mówią, że to baronowie ropy wstrzymują rozwój, ale nawet oni nie mają takiej władzy. Wielu pięknych ludzi siedziało po 25 lat w więzieniu za swoje wynalazki albo stracili za nie życie np. Stan Meyer.
   
   9. Nowe zjawisko od 10 lat to smugi chemiczne (chemtrail) zmniejszające widoczność optyczną nieba i w konsekwencji zmniejszające oddawanie skumulowanej energii w kosmos, czyli efekt cieplarniany. Smugi to także testowanie roznoszenia epidemii przede wszystkim brucela, plazmodia, i inne np. wypuszczana w 2004 w USA-Kandadzie ptasia grypa, itd.. Do niszczenia smug możesz zbudować chembuster-a - niszczy smugi w promieniu 100 km. (szukaj: chembuster, cloudbuster).
   
   10. Jeśli jesteś jednym z tych ezoteryków, Jehowów lub sekciarzy, którzy wierzą w tą bajkę, że zagłada oznaczą następny etap do rozwoju na innych planetach -to jesteś w błędzie. Prawo karmy mówi że jeśli jeszcze tu jesteś to znaczy że nie byłeś gotowy do odejścia. Od momentu katastrofy stajesz się wygnańcem bez własnej planety na której mógłbyś inkarnować. Podzielimy los Lipków i Atlantów skazani na życie w astralu, skazani na pasożytowanie na żywych w celu zdobycia energii. Zagłada, to nie rozwój. Po zagładzie nie będzie raju! Będą trupy, plagi, skażenie radioaktywne i trzęsienia ziemi przez pare wieków. Zagłada oznacza reset. Oznacza, że jako rasa nie zdaliśmy egzaminu dojrzałości i idziemy do piachu.
   
   10. Obrona: Czy my mamy się zgodzić na zniszczenia nas i zabranie nam planety?? Ja się nie zgadzam. I ty możesz nie zgodzić. To pierwszy krok. Drugi krok to nauka modlitwy. Polega na tym, że afirmując swoje pozytywne cele modlisz się a następnie sprawdzasz skuteczność tej modlitwy. Zacznij się modlić najpierw za chorych np. z twojej rodziny cały czas afirmując ich zdrowie. Przez modlitwę rozumiem 1-2-godzinny seans.
   Ważne jest aby nie dopuszczać czarnych myśli i strachu. Wkrótce zobaczysz jak potężną siłą dysponujesz. Wystarczy spróbować, dać trochę czasu na działanie i poczuć jak modlitwa działa. I nie potrzebujesz do tego żadnych zdolności. Sam się o tym przekonałem i dla tego wierzę, że jesteśmy w stanie powstrzymać zakusy Oriona. Nasza modlitwa -modlitwa milionów jest silniejsza niż technologia Syriusza B. Następnym krokiem będzie modlitwa o życie planety i ludzi. Musimy wytworzyć coś w rodzaju klosza ratunkowego wokół Ziemi. To będzie nasze wołanie o interwencję. Niech każdy kto może w kosmosie przybędzie nam z pomocą. Walczymy o samostanowienie &#8211;jeśli nie zdamy tego testu dojrzałości -zresetują nas potopem. Musimy stworzyć wokół układu słonecznego klosz, który zaprzepaszcza i uniemożliwia knowania lizardów. Musimy chronić Ziemie przed katastrofą swoją wolą -świadomie. Musimy uświadomić sobie w końcu siłę naszej wspólnej woli, która definiuje -jeszcze nasz &#8211;świat. Drogą do tego jest modlitwa lub intensywna medytacja afirmacyjna. Teraz jest nas setki tysięcy ludzi przebudzonych, niedługo miliony. Jedne w co nie możemy uwierzyć to w podstępną propagandę że zagłada będzie naszą ewolucją.
   

ODPOWIEDZ

post

~ja

2005-09-16 10:57:18

gatunek ktory nie potrafi sie przystosowac do srodowiska ginie a my nim jestesmy wiec czemu mamy dalej trwac

ODPOWIEDZ

o jejku

~sdfag

2006-03-30 21:39:43

gdzieś ty sie naczytał takich bredni ! o kosmitach nawet nie mówie a te smugi to są normalne, kiedyś ich nie było ponieważ atmosfera była zimniejsza jak sam mówisz a teraz jest cieplej a na górze jeszcze cieplej wiadomo i tam para tworzy te smugi a potem one sie rozchodzą , eh nie moge z wami paranoicy, sam byłem świadkiem jak jechałem z warszawy do lublina przez całą droge całe niebo, paranoik by powiedział, paranoje mam bo jestem zwierze i to jest nie normalne a ja mówie para .

ODPOWIEDZ

JA

~JA

2009-02-20 20:01:27

wnetrzem Rozmyslajcie
   Serce to skupienie
   Cel jest Prawda..//

ODPOWIEDZ

Koniec PO-PSL-PiS-PSL-republik

~JU.

2009-10-03 08:40:41

Będzie na pewny koniec świata szatana ratzingerów-gestapo=glempów-nyczów-głodzi-pieronków-rydzyków-hitlera-jankowskiego-wałęsów-republikan ów-gołębiewskich-piniorów-oszustów-fałszywych proroków-mahometa=putina-pawelka-merkel-jaruzelskiego-lucyfera-baala-jołopów-wilkołaków-fałszywych kaczyńskich-polityków-prezesów-ciot-cweli-nieuków-szpiegów-lenina-neronów-gawineckich-herodów-!!!!

ODPOWIEDZ

jestem za!

~Mystigue

2010-01-05 19:28:36

ja się zgadzam z tym tekstem..... jest bardzo pouczający i daje do myślenia!

ODPOWIEDZ

:)

~...

2011-02-24 21:25:09

Tyle się oczytałam o końcu świata ,a teraz coś mądrego . Zacznijmy wierzyć prawdziwie w Boga, to pomoże. Nikt nie wie kiedy będzie koniec świata nawet dzisiejsi naukowcy nie są wszechwiedzący !! Tylko Bóg wie kiedy to będzie.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę