Dodawanie komentarza

Do tematu: Ja bardziej wierzę J.Pająkowi

Komentarze do artykułu: Ludzie mogą wywoływać TORNADA?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Ja bardziej wierzę J.Pająkowi

~Ferdydurek

2006-05-17 04:32:51

To co on pisał na temat tornad jest bardziej wiarygodne. W tych ciemnych chmurach wczasie trwania tornad, wyraźnie widać ukryte pojazdy UFO, które to powodują. Zupełnie inne mają one kształty na półkuli północnej i południowej. Nawet zdjęcia tornad ze stron nie mające z Pająkiem nic wspólnego wyraźnie wskazują że ma on rację. Pojazdy UFO mogą też być w posiadaniu jakichś państw. USA moglo otrzymać w darze kilka za wyrażenie zgody na przeprowadzanie eksperymentów nie tylko na zwierzętach.

ODPOWIEDZ

wszedzie żydzi,ufo i spiski

~meteorolog hobbysta

2006-05-30 17:40:02

ta,pająkowi :D :D cóz ciemnogród wiecznie żywy,kiedys burze i tornada to była kara boska a tera to jest ufo :) nie neguję istnienia boga w którego wierzę tak jak i uważam ten artykuł za ciekawy gdyz dzieki haarp i działom orgonowym mozna modyfikować pogode ale bez przesady,obecna sporoa aktywnośc tornad jest spowodowana zmianami klimatycznymi i kilkustopniowym wzrostem temperatury wody w zatoce meksykańskiej z której parowania czerpia one(tornada) energie.za niedługo fanatycy teorii spiskowych za kazdym malutkim cumulusikiem beda widzieli ufo albo zyda :D a pająk to niezły świr,widać ze na jego teorie sa bardzo podatni ludzie którzy nigdy nie czytali nic z gatunku fantasy a autorzy ksiazek z tego gatnku to potrafią jeszcze lepsze historie wymyslać :)

ODPOWIEDZ

O prawdziwym Ciemnogrodzie!

~Ferdydurek

2006-06-12 16:21:32

Całe szczęście że istnieją jeszcze na ziemi tacy wspaniali ludzie jak J. Pająk, twórca Totalizmu!
   Dlaczego dla początków naszych dziejów większość historycznych hipotez przeczy rzeczywistości? Dlaczego od ponad wieku lat usiłuje się wmówić wszystkim, że pochodzimy od małpy, nie dając najmniejszego dowodu? Dlaczego od wielu lat nie można znaleźć odpowiedzi na zasadnicze pytania dotyczące zarania naszej cywilizacji?
   Dlatego, że o tym wszystkim decyduje garstka arogantów mających przemożny wpływ na światową naukę, politykę i media. Pomagają im w tym tysiące wykształconych kontynuatorów, którzy powielając stare dogmaty i dokładając czasem coś od siebie, baczą pilnie by nie wprowadzić nic nowego, co mogło by zachwiać istniejącym monopolem na "najprawdziwszą prawdę". Z nauki uczynili obowiązującą ideologię, by nie powiedzieć religię. Kontrolują wszystko. Używając wszelkich sposobów, tłamszą w zarodku inaczej myślących nie dopuszczając ich do głosu, wyśmiewając, niszcząc psychicznie, a nierzadko i fizycznie wyrzucając ich ze swego środowiska. To towarzystwo wzajemnej adoracji jest świadome, że prawda dla nich oznacza koniec. Koniec sławy, zaszczytów, tytułów, prestiżu, a przede wszystkim pieniędzy.

ODPOWIEDZ

Je..nij się w łeb

~H

2006-07-28 10:41:54

Nie sądzę żeby Pająk pisał takie bzdury.

ODPOWIEDZ

Do "meteorolog hobbysta"

~kotlecik

2006-09-16 13:00:19

Jesteś typowym kretynem , wierzącym w wszystko co poda ci kochaniutki tvn , polsacik.
   Nie umiesz szukać w innych źródłach . Jesteś typowym Polakiem : głupi i naiwny. Taka jest 60 % naszego społeczeństwa.

ODPOWIEDZ

tornado

~Filip

2006-10-21 03:19:26

jak widziałem tornado to widzałem rze coś takiego jest.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę