Dodawanie komentarza

Do tematu: Tornado będzie można wywołać..

Komentarze do artykułu: Ludzie mogą wywoływać TORNADA?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Tornado będzie można wywołać..

~Kamil

2006-11-07 03:15:38

Interesuje sie tornadami od 10 lat przez ten czas dowiedziałem się bardzo wiele i chciałem powiedzieć że nie teraz ale za kilka lat będzie można sterować huraganem może nie tyle sterować ale próbować zapobiegać jego katastrofalnym skótków. Musimy poznać wszystkie aspekty powstawania tornad i huraganów dopiero potem możemy poważnie myśleć nad ich wywoływaniem wiem że uwczesna technika jest tak rozwinięta że "komuś" prędzej czy póżniej przyjdzie do głowy rządzić przyrodą ale jak nam wiadomo i historia pokazała że to będzie bardzo trudne trzeba pamiętać że człowiek jest tylko człowiekiem a nie Bogiem i nie niech o tym nie zapomina.

ODPOWIEDZ

Drogi Kamilu to nie tak

~Patrycja

2007-02-11 04:26:13

Każdy człowiek próbuje dążyć do pewnj idei,która zapewnia mu poczuicie iż się spełnił.
   Jednakże w tych czasach awładnięcie nad huraganem może wpłynąć nieorzystnie
   nietylko na historie naszej planety jak i mogło by ją zniszczyć.
   Każdemu wiadomo że NASA rywalizuje z Rosją,i każda z tych stron ma swoich zwolenników.
   Domyślcie się więc sami o co mi chodzi

ODPOWIEDZ

Jak zatrzymać huragan?

~Xaveri

2008-06-23 19:33:19

Zdetonować w jego wnętrzu bąbę o odpowiedniej sile. Wzrost ciśnienia wewnątrz trąbki spowoduje że wir zostanie rozerwany i przestanie się kręcić. Najlepiej użyć bombki w kształcie grzyba ;) - 100% skuteczność hehe

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę