Dodawanie komentarza

Do tematu: niestety mog±

Komentarze do artykułu: Ludzie mog± wywoływać TORNADA?

POKAŻ WSZYSTKIE WˇTKI

niestety mog±

~Mariusz

2010-01-17 22:00:13

pod koniec lat 70-tych jako młody człowiek znalazłem na półce w mojej wiejskiej bibliotece ksi±żkę pt. "Wojny Kosmiczne" lub "Wojny w Kosmosie". Byłem wielkim fanem literatury SF ale ku mojemu rozczarowaniu była to raczej pozycja propagandowo-popularno-naukowa. Zapamiętałem tylko jedno zdanie: "w 1968 roku największe mocarstwa - Chiny, ZSRR i USA podpisały porozumienie o nie zmienianiu klimatu nad swoimi terytoriami w przyszłych potencjalnych konfliktach". Być może przez lata słowa użyte w zdaniu zatarły się w mojej pamięci ale ich okrutny sens pozostał. Jeżeli ponad 40 lat temu my¶lano już o tym to znaczy że teraz na pewno istnieje taka technologia. Być może istniała już wtedy. Nie pisze się przecież o bombardowaniu miast jeżeli nie posiada się przynajmniej sterowca Zeppelin, prawda ?

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ci  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶ć z tego tytułu odpowiedzialno¶ć karn± lub cywiln±.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę