Dodawanie komentarza

Do tematu: Świecący ocean

Komentarze do artykułu: Świecący ocean

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Świecący ocean

~acidOne

2005-10-30 23:53:22

tak,to zapraszam do Konina.Tutaj dopiero mamy mega zjawisko, w lasach pomiędzy Gosławicami a Koninem, istnieje jezioro który przy ostrym słońcu ma odcień jasno turkusowy zupełnie jak laguna na bezludnej wyspie... Jak ktoś nie wierzy, prosze sprawdzić to was wmuruje z zachwytu. hehe

ODPOWIEDZ

he he

~Koninianin

2006-02-28 15:13:35

ale nie radze sie w nim kąpać...

ODPOWIEDZ

intrygujace

~Triton@tlen.pl

2006-04-19 13:20:52

pokaz zdjecia :)

ODPOWIEDZ

truskawkowa woda

~kt880

2006-08-12 03:26:18

ciekawe....moze sie wybiore ale to latem czy jesienia...co??

ODPOWIEDZ

Ściema jak nic!!!

~Pincia

2007-01-17 10:15:44

I wy w to wierzycie?On sobie zmyslil takie glupoty(nawet nie ma dowodów) a wy chcecie odwiedzac jakis Konin i zobaczyc swiecące jesioro w lesie...Ja tez se moge takie gupoty gadac!!!I co tez mi uwieżycie???

ODPOWIEDZ

szmaragdowe jezioro

~east

2007-06-24 09:21:02

turkusowe , czy szmaragdowe jeziora to nic niezwykłego . W moim mieście w Puszczy Bukowej jest jezioro do którego można pod sam praktycznie brzeg podjechać autem o nazwie Jezioro Szmaragdowe. Nazwa pochodzi oczywiscie od koloru wody. W pełnym słońcu tafla wody wygląda jakby podświetlona na szmaragdowo od środka. Wcześniej , za Niemca, ten teren był kopalnią kredy, która w 1925 r została zalana wodami podziemnymi .
   Co nieco można dostrzec tutaj http://bukowa.szczecin.pl/mapa/text/szmaragd.html
   Być może konińskie jeziorko jest także jakąś pozostałością po kopalni ?

ODPOWIEDZ

szmaragdowe jeziorko konin

~lulu

2008-08-16 01:43:58

jest a raczej było rzeczywiście piękne:)) kiedyś widziałam, chyba ze 4 lata temu. Dziś tam byłam i nie ma juz go, wyschło zupełnie;(( przynajmniej w tamtym miejscu. Może ktoś wie czemu?? Wygląda jakby tam celowo to zlikwidowali, myślę ze może jest teraz takie coś gdzieś indziej.

ODPOWIEDZ

To "jezioro" rzeczywiście istn

~GUZ

2009-06-25 01:17:40

To może ja sprostuje. Owo "jezioro" rzeczywiście istnieje (Pincia w ramach dowodu proponuje odwiedzić stronę http://mapy.google.pl/ - jeżeli poszukasz, to około 4-5 kilometrów na północ od Konina zobaczysz lazurowe "jezioro", a następnym razem sprawdź, a potem komentuj). "Jezioro" to jest sztucznym zbiornikiem w którym składuje się popiół z niedalekiej elektrowni Pątnów. Popiół ten jest transportowany wraz z wodą stąd woda w tamtym miejscu. Rury którymi pompuje się popiół z wodą poprowadzono przez most który swoją drogą jest widoczny na zdjęciach satelitarnych (Pincia, która pewnie teraz wnikliwie studiuje http://mapy.google.pl/, z pewnością powie wam że most prowadzi przez jezioro Gosławickie/Gosławskie znajdujące się około kilometr na północ od "jeziora"). Swój kolor "jezioro" zawdzięcza właśnie popiołowi. Podobne zbiorniki znajdują się na północny zachód od elektrowni Pątnów. Pozdrawiam GUZ.

ODPOWIEDZ

ee tam u nas w nowe hucie w kr

~loooola 17

2009-07-01 12:53:47

na peryferjach nowej huty w krakowie jest jeziorko " zwirownia" przylasek rusiecki sie zwie ... tam są dopiero jaja ze ho hooo !
   ostatnio lezałam nago w krzakach i sie opalałam a tu przyszły dwie dziewczyny i jeden chłopak tak na oko około 19 lat , popatrzyli namnie ja udawałam ze nic mnie nieinteresuje i paliłam janka .. oni sie rozebrali i zaczeli sie rypac... ja patrzyłam i bawiłam sie szparką :) wszyscy bylismy w raju hihi ;)
   zapraszam wszystkich naturystów do nowej huty

ODPOWIEDZ

sttxrgpc

~sttxrgpc

2011-10-21 16:15:41

cmclmgpsvn, http://www.qftyrwoeon.com marpevheph

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę