Dodawanie komentarza

Do tematu: Uśmiać się można

Komentarze do artykułu: Wojny pogodowe

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Uśmiać się można

~Moriel

2006-01-09 05:24:58

Cytuję fragment przytoczonego artykułu:
   "Twórca niezwykłego, do dziś strzeżonego tajemnicami państwowymi, silnika nie posiadającego komutatora, w które są zaopatrzone silniki na prąd stały, działającego na zasadzie wirującego pola magnetycznego wytwarzanego przez wielofazowe prądy zmienne, stał się szybko znany na arenie międzynarodowej."
   
   Normalnie za brzuch się złapać i rechotać nad głupotą autora tego artykułu - zwykły silnik asynchroniczny, znany doskonale od dawna i spotykany na każdym kroku, np. w dowolnym tramwaju... strzeżony tajemnicami państwowymi... naprawdę dobre :)

ODPOWIEDZ

odp.

~red.nacz.

2006-01-10 06:17:38

tekst był nigdyś przeredagowywany kosmetycznie, fragment o tajemnicach państwowych był częścią usuniętego wiersza. Niestety wiersz zniknął, tekst nie... Już poprawiono. Dziękuję i pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

hm hm hm

~dorotel

2006-11-12 04:34:31

a wiesz że jak nie ma prądu to tramwaje nie mogą zahamować...no oczywiscie jezeli wyczerpie się prąd w ichnych akumulatorach gdzies w okolicy hamulca...ciekawe ciekawe...

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę