Dodawanie komentarza

Do tematu: TO NIEZWYKLE, PRZECZYTAJ

Komentarze do artykułu: Brytyjskie ministerstwo obrony ujawnia...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

TO NIEZWYKLE, PRZECZYTAJ

~DOCENT

2005-12-25 12:57:41

DO DZIŚ NIE WIEM I NIE POTRAFIĘ TEGO WYTŁUMACZYĆ, JEŚLI ZNAJDZIESZ RACJONALNE WYTŁUMACZENIE TEGO ZJAWISKA, ODPOWIEDZ, WYDARZENIE TO MIAŁO MIEJSCE W GORĄCY LETNI WIECZÓR, WŁAŚNIE Z MOIM ASYSTENTEM I JEGO DWOMA KUZYNKAMI /JAK TWIERDZIŁ/ SIEDZIELIŚMY NA WERANDZIE DOMKU LETNISKOWEGO NA OGRODACH DZIAŁKOWYCH NIEDALEKO BYDGOSZCZY. w PEWNYM MOMENCIE WSZYSCY ZAUWAŻYLIŚMY SREBRNY DYSK I WOKÓŁ NIEGO ŚWIATŁA ZIELONE, CZERWONE I ŻÓŁTE, PORUSZAL SIĘ BARDZO SZYBKO POPROSIŁEM ASYSTENTA ABY WYKONAŁ KILKA ZDJĘĆ, JEDNAK ZABRAKŁO MU KLISZY W APARACIE, BO WSZYSTKIE ZDJĘCIA JUŻ ZROBIŁ KUZYNKOM /JEGO, JAK TWIERDZIŁ/, JESZCZE TYLKO PAMIĘTAM OKROPNY BÓL GŁOWY NA DRUGI DZIEŃ I NIEWIARYGODNE PRAGNIENIE, TO BYLI "ONI", NASTEPNYM RAZEM WEZMĘ DRUGI ZAPASOWY APARAT CYFROWY.

ODPOWIEDZ

ufo

~jjj

2006-01-04 17:11:13

Wiele lat temu zajmowałem się podobnym zjawiskiem a zainspirowały mnie opisy maszyn unoszących się , budowanych w Niemczech podczas II WŚ, w moich doświadczeniach efekty były tak niezwykłe, że samemu trudno mi to było wtedy zrozumieć, jednak nie zaprzeczało to prawom fizyki , w układzie zamkniętym procesy były mierzalne. Eksperyment polegał na wykorzystaniu trzech niezależnych żyroskopów {niestety nie dysponowałem możliwościami budowy], żeby zsynchronizować ich działanie przydałby się komputer, wtedy ZX SPECTRUM nie nadawał się do tego, . Efekt był taki, że zespół unosił sie szybko do góry i szybko opadał,[szybciej, niż wynikałoby z G], robiło to wrażenie piorunujące, fizyka działała a ż w końcu gdy obroty uzyskaliśmy max. , uniósł sie na wysokość 275 cm, uderzył o posadzkę z taką siłą, że roztrzaskał się w drobiazgi, pozostawiając niezłe szkody w posadzce betonowej, wydawało mi się to zjawiskiem najbardziej normalnym, chociaż niezwykle efektownym, dlatego nie widze niczego dziwnego w pracach tu prowadzonych, jednak zastanawia mnie sposób uzytej przekładni bo efekt mozna zwiększyć, im wiekszy będzie moment bezwładności, tym krótsza droga zatrzymania, ale to spekulacje;. PST

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę