Dodawanie komentarza

Do tematu: życie po śmierci

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

życie po śmierci

~Dawid z Zagania

2007-01-08 05:12:37

to sa tylko opowiadania co pisze w gazetach roznych pismach co nas to obchodzi żyjemy ale nie musimy tak i tak idziemy do nieba nie ma piekla i cos tam jeszcze jest tylko niebo kiedys nas to czeka cieszmy sie ze zyjemy dopuki zyjemy pozdro dusze ale ja i tak nie ide do nieba bo mam lek wysokasci hehe

ODPOWIEDZ

bzdury piszesz!!!

~ZośkaPUNK

2008-02-12 16:54:55

Nie, nie, nie i jeszcze raz NIE!!!!!!!! To nie są bzdury, o których ludzie piszą w gazetach!!!!!!! A czy znasz jedną z prawd wiary, która głosi: "Dusza ludzka jest nieśmiertelna"?
   Po przeczytaniu Twojej opinii wywnioskowałam, że jesteś niewierzący.
   Idziesz po śmierci albo do nieba, albo do piekła. A jak za życia nie wyspowiadałeś się ze wszystkich grzechów, trafiasz do czyśćca. A ten twój lęk wysokości jest po śmierci nieważny. Twoja dusza jest w stanie takim trochę otępiałym. Bo to się dzieje od razu po śmierci. Wtedy zapomnisz o wszystkich lękach, uczuciach i smutkach.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę