Dodawanie komentarza

Do tematu: Chciałbym w to wierzyc:( [*]

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Chciałbym w to wierzyc:( [*]

~Anonim

2007-03-29 13:00:34

Wczoraj zginela moja babcia, popelnila samobojstwo z powodu depresji, nie radzila sobie z tym swiatem jednak byla na prawde wspaniala osoba, ktora miala w sobie duzo zycia. Nie znałem osoby starszej, która miałaby w sobie tyle wigoru i zabawy. Potrafila kochac nas wszystkich i wlasnie dlatego mam nadzieje ze "tam" po smierci jeszcze cos jest. Byla moja najlepsza babcia i chyba nie moglbym sobie lepszej nawet wymyslic. Po jej smierci sie bardzo zalamalem i ciagle nie moge dojsc do siebie. Mam nadzieje ze kiedys ja jeszcze spotkam i bede mogl z nia chociaz porozmawiac. Kocham Cię Babciu [*] i szkoda, że nie ma Cię tutaj z nami:(

ODPOWIEDZ

nie łam sie!

~paco

2007-04-05 15:17:23

babcia jest z wami kocha was tak samo jak kochała jest w waszych sercach myślach i napewno nie chce żeby ktoś był smutny jest jej wtedy tam ciężko..... życie to takie głupie zadanie które nie wszyscy potrafią rozwiązać miałem kiedyś taki sam przypadek z kolegą ... powiem ci że niektóre żeczy można powstrzymać , ale nie wszystkie! nie łam sie wiem że jak bedziesz potrzebował babcie to będzie zobaczysz sam i wspomnisz to co ci pisałem! pozdrawiam !

ODPOWIEDZ

jest

~on

2007-04-23 07:07:16

zamow za babcie msze najlepiej gregorianskie moze tego potrzebowac .jest zycie pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

znam to

~Madelyn

2007-05-15 12:11:47

Cztery dni temu zmarl moj dziadek strasznie mi z tym ciezko...I zastanawiam sie czy wiedzial ,ze juz umiera?babcia powiedziala mi,ze nie chcial jezcze odchodzic chcial doczekac swojego piedziesieciolecia,slubu mojej siostry...Ciagle zastanawiam sie co sie z nim stalo nigdy nie bylam zbyt wierzaca az do teraz.Moj dziadek zawsze wierzyl co tydzien chodzil do kosciola i przyjmowal komunie bardzo bym chciala zeby do mnie przyszedl i powiedzial ,ze wszytsko jest wporzadku cos co by mnie upewnilo.Moze dziadek nie chce mnie straszyc??Ciekawi mnie rowniez czy on moze dac mi taki znak?Kiedy umieral moj wuja widzial swoja rodzine mame tate i wszytskich nie zyjacych najblizszych czy ktokolwiek z was slyszal o czyms takim?a i widzial ich siedzacych obok swojej zony przemawial do nich ,ale czy bylo tak w istocie w koncu byl skrajnie wyczerpany bylo to dzien przed jego smiercia i powiedzial im,ze jutro sie spotkaja tam

ODPOWIEDZ

r de r

~r de r

2007-09-11 17:38:01

Jest to smutne i tragiczne jeśli człowiek sam odbiera sobie życie!
   Widzę że cierpisz z tego powodu szukaj pocieszenia w modlitwie .
   miłość jest wieczna bo pochodzi od Boga ,Kochasz babcie i babcia tez cię kocha.
   Twój smutek i cierpienie babci zazna spokój w modlitwie do Boga o zbawienie i wybaczenie pamiętaj o modlitwie za babcie !
   

ODPOWIEDZ

Samobójstwo.

~Irenita

2008-03-29 03:42:41

Samobójstwo nie skazuje człowieka na piekło. Człowiek może się załamać i nie znaleźć w sobie siły. Pan Jezus też chwilowo wachał się by za nas umrzeć i też powiedział słowa Boże CZEMUŚ MNIE OPUŚCIŁ? Babcia była pewnie dobrym człowiekiem i bardzo wrażliwą osobą. Na pewno z tego powodu nie poradziła sobie z własnymi myślami. Bóg jest miłosierny i na pewno to zrozumiał. Inaczej musiałby być tyranem, a nim nie jest.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę