Dodawanie komentarza

Do tematu: Cos normalnego...ale

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Cos normalnego...ale

~NN

2007-09-25 13:09:38

Hej:)
   Mam 15lat. Od 4lat interesuje sie duchami, zyciem po smierci itp...Wielu moich znajomych i przyjaciół twierdzi ze jestem juz tym opętana poniewaz na kazdym kroku rozmawiam na takie tematy...Chociaz dziwne jest to ze boje sie rozmawiac na temat konca swiata...ale...
   Mój przyjaciel(rok starszy odemnie) jest punkowcem, nie chodzi do kosciola poniewaz nie chce mu sie, ale moze tez dlatego ze jest chory na AHDH...Nie potrafi zachowac sie w tym miejscu.Ale to juz nie jego wina...Pewnej NOCY dostałam od niego sms-a...Napisał ze sie boi poniewaz od tygodnia śni mu sie ze jest ministrantem i że służy do mszy...I do tego budzi go silny ból...Byc moze to smieszne, ale ja mu powiedziałam ze to byc moze dlatego ze nie chodzi do koscioła...i co???

ODPOWIEDZ

...

~ZoskaPUNK

2008-02-04 15:26:09

Cześć, mam 13 lat i też się od dawna interesuję tymi sprawami. Tez niektórzy myślą, że zwariowałam. Hmmm...ja też jestem punkówą, ale normalnie jak wszyscy chodzę do koscioła.
   Ja myślę, ze twój przyjaciel faktycznie dlatego nie chodzi do kościoła. ten strach go przerasta. Dobrze by było, gdybyś się spytała, czy jest wierzacy. To pomoże trochę dojść do prawdy.
   A końca świata boi sie każdy. Obiło mi się o uszy, ze nastąpi za 800 lat, ale niewiem, czy do końca to jest prawda...
   Zachecam do przeczytania mojej opinii.
   POZDRAWIAM

ODPOWIEDZ

Trudne tematy

~Irenita

2008-03-29 02:06:29

Nie wystarczy się interesować. Jesteś młoda, a nie trzeba chodzić do kościoła, żeby wierzyć w Boga. To tylko mury. Poczytaj o apokryficznych Ewangeliach, choćby Marii Magdaleny, św. Tomasza ... dowiesz się więcej o tym kim był Jezus, jakie głosił prawdy, czym byli i kim byli wcześni chrześcijanie, krórzy ginęli za wiarę. Śmierci nie ma, jest tylko ból istnienia na ziemi i choroby, które są gorsze od przejścia w inny wymiar, w inny świat. Duchy to energia, która jest mądra i istnieje wiecznie, ale nie trzeba ingerować samemu w jej życie. Ona może sama stać się dla nas widoczna, z własnej woli. Trzeba tylko mocno wierzyć w dobro mimo zła.

ODPOWIEDZ

koniec świata

~Irenita

2008-03-29 02:14:52

to nic nadzwyczajnego, co może być gorszego od wojen np. w Jerozolimie, albo od tornado, czy tsunami.Lodowce się topią ziemi grozi zagłada, ale nikt nie wie kiedy.Świat jest niebezpieczny, a świat zawsze będzie istniał, tylko w nowym porządku. Nie może się skończyć, to tylko przenośnia. Nie ma czegoś takiego jak nieistnienie. Może wyginąć tylko życie na ziemi, a ile jest wymiarów czasowych? Nie wiemy. Ile jest planet? Nie wiemy? Czy wszechświat się kończy i gdzie ma początek?

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę