Dodawanie komentarza

Do tematu: Dusza

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Dusza

~Justyna

2007-10-01 14:53:26

Co wy tu piszecie za bzdury... to jest oczywiste ze istnieje zycie po smierci, dusza czlowieka to nie komputer tak jak kolega to zacytowal, przeciez nasze cialo gnije a dusza idzie do czyscca... nie moge czytac tego co wy tu piszecie, jestem po dosc duzych przejsciach i wiem to napewno ze jest cos takiego jak 2 zycie bo to zycie co teraz mamy to jest nasza szansa i sprawdzenie nas czy podolamy i damy sobie rade tam czyli w NIEBIE.

ODPOWIEDZ

Dusza

~harry

2008-02-22 17:04:50

Cześć, zgadzam sie po części z Tobą. Wiem jednak, że dusza po śmierci nie idzie do czyścca tylko odchodzi w "próżnię astralną" na pewien czas; po czym to od niej zalezy czy chce "iść" na wyższe poziomy, czy pozostać pomiędzy naszym światem a światem astralnym.
   Dodam jeszcze że ducha zmarłej osoby nie wolno ściągać myślami, ani łzami, gdyż blokuje się jej drogę do wyższych poziomów.
   pozdrawiam

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę