Dodawanie komentarza

Do tematu: życie po śmierci? HAHAHAHA

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

życie po śmierci? HAHAHAHA

~Tomek

2007-12-15 02:45:20

Naprawde wierzycice ze istnieje zycie po smierci ?! przeciez to zwykla bzdura zeby nie bac sie smierci oczywiscie ze lepeij jest myslec " a co tam moge umierac bo bede zyl wiecznie w niebie " ale niestey to g***** prawda malo mile ale prawdziwe

ODPOWIEDZ

zero..

~IGO

2007-12-20 00:34:29

Zero logiki czlowieku.Gdyby kazdy byl przekonany ze dalej nie ma nic to czego mial by sie bac?

ODPOWIEDZ

...głosisz prawdę?

~Bonito

2007-12-25 14:22:26

Co jest prawdziwe?...skąd znasz prawdę życia i śmierci?powiedz chcemy wiedzieć,skąd taka mądrość u Ciebie?...wiesz co dla mnie jest prawdą,w tym momencie?to że jesteś egoistycznym ateistą!..człowieku jaka prawdę chcesz mi narzucić?Ludzie to dziwaki,wierzą w UFO,a nie chcą wierzyć w dobrego Boga...wmawiaja innym swoje rację,głoszą prawdę wiary a sami nie wierzą w nic...a wiara przecież jest owiana tajemnicą Bożą,której odkrywać nie pragną tylko wierzący.A Ty,gdybyś znał prawdę życia i śmierci,znałbyś tę tajemnicę,czyli znałbyś Samego Boga...a Jego nie można poznać,bo nie byłby wtedy Bogiem.Nie mam nic do ateistów,to ich sposób myślenia...ale skoro nie wierzysz w Boga to przynajmniej nie zachowuj sie tak jakbyś Nim był...Ty nie znasz żadnej prawdy!!!...nikt jej nie zna,więc nie pisz takich głupot!!!!pozdrawiam miłośników własnego rozumu...hehe,którego też nie potrafią zobaczyć,a tak bardzo w niego wierzą i ufają...ŻAŁOSNE!!!!!!!

ODPOWIEDZ

zycie po smierci ;]

~eucaryota

2008-01-06 18:48:13

Zycie po smierci to wymysl ludzi, którzy sie jej boją, i tyle..

ODPOWIEDZ

...strach przed śmiercią

~Bonito

2008-01-06 19:31:53

Wątpię,żeby bał się śmierci "ktoś",kto całe życie był na marginesie...kto nic w życiu nie miał,setki tysięcy biedoty i bezdomnych...w Ameryce Płd,Azji,Afryce czy nawet Europie...czego sie maja bać,że stracą to co w życiu osiągnęli...heheh,bez przesadyzmu! ...prędzej potraktują śmierć jako wyzwolenie...a to właśnie tam panuje największa wiara.

ODPOWIEDZ

..kogo lubi strach?

~mały "ja"

2008-01-06 19:40:22

To nie wierzący się boją śmierci!!!...Oni wierzą że śmierć już pokonali,a raczej dokonała tego Jedna Osoba...jakieś 2000 lat temu!!!...więc kto sie boi śmierci????...najbardziej śmierci boi się ateista w swej ostatniej godzinie!!!...niewierzący boja się jej najbardziej!!!

ODPOWIEDZ

głupie gadanie!!!

~ZoskaPUNK

2008-01-13 17:17:51

To co ty piszesz, to mnie już naprawdę wk***iło. Po twoim wpisie można wywnioskować, że jesteś EGOISTĄ, SATANISTĄ I SPOTKA CIEBIE ZA TO KARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz nawet wyszło szydło z worka. JESTEŚ NIEWIERZĄCY I PUSTY!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

Szkoda takich ludzi

~strad

2008-01-13 18:10:13

Mnie takich ludzi szkoda. Nie mają wiary w nic czego nie zobaczą (...jak Tomasz). Ciekawy jestem jaki u Nich jest sens życia!?

ODPOWIEDZ

Dajcie Spokój...

~Nefcia

2008-01-30 11:06:47

Co Wy opowiadacie...Wiara nie ma tu nic do rzeczy.Jestem przekonana,że istnieje Życie po śmierci.Mam masę dowodów więc wiem co mówię,miesiąc temu zmarł mój najukochańszy Tatuś,do dziś nie mogę sobie poradzić z jego odejściem,ale wiem,że tam na górze jest szczęsliwy i czuwa nade mną.Przyśnił mi się młody,zdrowy i uśmiechnięty,choć przed śmiercią strasznie cierpiał i miał amputowaną lewą nogę.Snem tym chciał pokazać mi,że "tam"jest szczęśliwy i uspokoić mnie...Wierzę w to głęboko.Moja ciocia z kolei idąc do pracy na nockę spotkała po drodze na przystanek swojego męża,spieszyła się więc rzuciła tylko cześć,pocałowała Go i powiedziała,że pogadają rano jak wróci.Kiedy wróciła z pracy moja Babcia dała jej telegram z wiadomością,że wujek spadł z rusztowania i zginął na miejscu.....Więc moi drodzy obojętnie czy ktoś wierzy czy nie,obojętnie jak nazwiemy "to coś" na górze napewno kiedyś tam trafimy i spotkamy wszystkich swoich bliskich.Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

ŻYCIE PO ŚMIERCI ISTNIEJE !!!!

~VICTOR

2008-03-12 18:38:47

życie po śmierci istnieje !! tam wysoko nad nami jest raj , i tam jest życie wieczne / nie będe obgadywał osoby innego wyznania czy też ateisty , ale nie powinneś tak się wypowiadać na forum . Zachowujesz się tak jak byś był pępkiem wrzechświata , a to zupełny absurd !
   

ODPOWIEDZ

zycie istnieje egoisto

~vitozzi

2008-03-22 16:24:57

podpowiem i zamilcze wyobrażcie sobie człowieka w waszej głowie to wasza dusza ona steruje muzgiem aby wasze ciało funkcjonowało i dzieki której myślicie inteligentnie oraz pracuje jako dysk twardy i procesor w jednym a naszym ciałem steruje poprzez bodźce nerwowe ,dalej pomyślcie sobie technike medyczna jak bardzo by była zaawansowana milion lat do przodu myślę że wszystko z ludzkim ciałem było by możliwe zrobić nawet rozłozyć na atomy oraz złozyc ponownie a następnie pamiętajmy iż dusza nie zna czasuprzestrzeni i gdyby tak nasza dusza okazała się godną aby zyc w innym swiecie to jaki problem by było się tam przenieść oraz złozyć nasze nowe ciało z atomów ( prochu)i wepchnąć w nie zycie pamiętajmy że Jezus powiedział do prostych ludzi na ziemi w sposób im zrozumiały ; moje królestwo jest w niebie; nie bierzcie tego zbyt powaznie to tylko moja hipoteza która nie ma dowodów ,pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Egoista?

~Irenita

2008-03-29 01:56:32

Według mnie nie jesteś nawet egoistą bo oprócz tego, że nie wierzysz w Boga, nie wierzysz w siebie i zaprzeczasz nauce. Temu, że istnieje energia, która nie umiera. Jeżeli myślisz, że jesteś ciałem bez niej, to nie powinieneś wogóle żyć nawet na ziemi. Żal mi takich ludzi jak ty, ponieważ dają świadectwo temu, że nie potrafią nawet myśleć nie mówiąc o tym, żeby poczytać o najnowszych odkryciach naukowych.

ODPOWIEDZ

ja myślę , że nic dalej nie ma

~Przemo

2008-04-06 04:15:28

, ale chciałbym się mylić. To co tu opisujecie to Wasza psychika, sny i odczucia, zbiegi okoliczności itd. To wszystko sprawia Wasz mózg. Przypuszczam , że się po prostu zasypia, i dalej nie nic, pusto , tak jak idziecie spać, rano sie budzisz i jesteś nieświadomy tego co działo się przez te parę godzin Twojego snu. Tylko w przypadku śmierci ten sen trwa całą wiecznoć. Nie dowodów na istnienie czegokolwiek po śmierci.

ODPOWIEDZ

cialo nasze

~lisa

2008-05-17 18:03:02

z prochu powstales i w proch sie obrucisz

ODPOWIEDZ

życie po śmierci

~Shinigami

2008-07-04 22:19:03

Ludzi powinni bać się śmierci by Mogli docenić Życie! inaczej niczego by się nie nauczyli. Czy istnieje życie po śmierci? Nie musicie wiedzieć wystarczy poczekać A tej historii (życia) zakończenie dla każdego zaskoczeniem będzie. Nie zapominajcie że gdy zajrzysz w Mrok to i on zajrzy w CIEBIE a to może ci się Bardzo nie spodobać!!!!!!!!.

ODPOWIEDZ

:(

~gienia

2008-12-26 21:31:05

to nie prawda, że ci którzy nie wierzą w życie po śmierci są puści, egoistyczni albo satanistami .... coż za nietolerancja!!!! każdy ma prawo do wlasnego zadnia, a takie zarzuty sa niesprawiedliwe!!!!

ODPOWIEDZ

Wiara

~Sara

2009-03-04 23:11:29

gdyby po smierci nic nie bylo to to by bylo bez sensu bo co czlowiek by przezyl iles tam lat umarl by i co nic ? To nie mozliwe ja jestem przekonana o tym ze jest szatan a jesli jest szatan to Bóg oczywiscie tez jest.Takie jest moje zdanie na ten temat. A jesli niby jestes taki madry to powiedz z kad sie wzieli ludzie i to wszystko bo chyba ktos to musial stworzyc i moim zdanie to byl Bog. Ludzie wierzcie w co chcecie albo po prostu w nic nie wierzcie to juz od was samych zalezy ale zobaczycie jak wasz czas na ziemi minie wtedy uwierzycie ale bedzie juz za pozno

ODPOWIEDZ

Trzeba uwierzyć..

~Dusica

2009-04-08 13:09:10

W takim razie jak wytłumaczysz to, co mówią wszyscy ci ludzie, którzy przeżyli śmierć kliniczną? Myślisz, że tyle ludzi wciskałoby kity światu, aby uwierzyli?
    Skoro tak myślisz na pewno nie wierzysz w Boga, ale po śmierci dopiero przekonasz się i docenisz swoje życie!

ODPOWIEDZ

Mylisz się

~temari031

2010-01-12 18:52:59

Dopiero po śmierci zobaczysz jaki błąd popełniłeś.Życie po śmierci istnieje na pewno bo bez niego bezsensu byłoby w ogóle zaznać życia.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę