Dodawanie komentarza

Do tematu: życie po śmierci

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

życie po śmierci

~Olga

2007-12-24 23:24:58

Ja chciałabym umrzeć nawet teraz, bym sie na własnej skórze o tym przekonać. Inni chcą życ jak najdużej i nie chca młodo umierac itp, a mnie jest wszystko jedno i tak kiedyś umrzemy i nic na to nie poradzimy. Jednak skoro istnieje życie po śmierci- zalezy mi tylko na jednym, bym mogła spodkać sie z moim znajomym...ale cicho, bo ponoć śmierc słyszy...a umierać jako staruszka na wyczerpaniu też bym nie chciała. Jestem ciekawa jak my niby wygladać bedziemy po śmierci, po zmartwychwstaniu i co przez wieczność bedziemy robić.

ODPOWIEDZ

masz rację

~ZośkaPUNK

2008-02-05 14:20:12

Mi też wszystko jedno, kiedy umrę. Chciałabym, żeby smierc mnie usłyszała. Bo naprawdę życie tak szybko mnie zmęczyło. Po śmierci nie zmieniamy swojego wyglądu jako dusze. ja myślę, że wyglądamy jak w normalnym życiu. A szansa na zobaczenie znajomych po śmierci zależy od tego, gdzie się znajdują. Też jestem tego ciekawa.
   POZDROWIENIA

ODPOWIEDZ

mi

~niewa

2008-03-06 00:59:04

ciekawe jak wygladaja noworodki w zyciu po zyciu . co tam robia leza i sa caly czas noworotkami. bo jezeli ludzie zmarli mlodo i sie tam nie stazeja to takie dziecko chyba tez.

ODPOWIEDZ

temat rzeka i bardzo trudny !

~ddj

2008-09-25 01:22:13

Lepiej nie myśleć ,każdy nosi w sobie gen tej zarazy ludzkości, czyli ŚMIERĆ!
   Prędzej , czy pożniej ,każdy osobiście i w samotności się o tym przekona!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę