Dodawanie komentarza

Do tematu: zycie po smierci

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

zycie po smierci

~JAN 33

2007-12-30 13:39:52

ZAPEWNIAM WAS WSZYSTKICH ZE ISTNIEJE ZYCIE PO SMIRCI NIE MA TAM BOLU, CIERPIENIA GNIEWU,NIENAWISCI ANI ZAZDROSCI TO SWIAT DOSKONALY BO STWORZONY PRZEZ PRZEPELNIONEGO MILOSCIA BOGA.BOG KOCHA KAZDEGO CZLOWIEKA I KAZDEMU ZAWSZE DAJE SZANSE ABY SIE POPRAWIL BO NIKT NIERODZI SIE ZLYM,JEST DOBRO I ZLO I JAKO DOROSLI SAMI DECYDUJEMY JAKA DROGA WYBIERAMY.ZYCIE NA ZIEMI TO PIEKLO W POROWNANIU Z BOZYM RAJEM,CIALO LUDZKIE JEST NIEDOSKONALE,CODZIENNIE MUSIMY JESC PIC JESTESMY PODATNI NA BOL I ROZNE CHOROBY W KONCU SIE STARZEJEMY A NASZE NIEDOSKONALE CIALO UMIERA.ALE JEST JESZCZE DUSZA KTOREJ NIEWIDAC ALE JEST NIESMIERTELNA TO NASZE JA NASZA OSOBOWOSC NASZE ZYCIE TYLKO JUZ BEZ CIALA,KTORE JEST NAM POTRZEBNE TYLKO NA TEJ ZIEMI BO W TAMTYM SWIECIE JUZ NIE..

ODPOWIEDZ

Racja

~ZośkaPUNK

2008-01-26 14:28:53

TAK, TAK, TAK!!! masz rację!!!!!!!!!!!!!!!1

ODPOWIEDZ

zycie po smierci

~ALEKSANDRA

2008-01-28 13:42:16

Zgadzam się z tym jak najbardziej.

ODPOWIEDZ

pewnie

~izus

2008-05-15 20:07:33

zgadzam sie z Toba Jan to jest cala prawda i tylko prawda

ODPOWIEDZ

zycie po smierci

~Shinigami

2008-07-04 22:54:02

Ciekawe każdy pisze o jasnym świetle o pięknym miejscu. Ja widziałem biały błysk potem poruszanie się z ogromna prędkością w śród gwiazd I wielką czarna bramę coś co wyglądało na strażników czarne habity bez twarzy bez kończyn bez uczuć. Mimo że nie chcieli mnie tam wpuścić Przekroczyłem ja za życia widziałem wir białej energii życia o potędze nie do opisania nie da się jej pojąć i Planetę pokryta czarnym oceanem dusz które próbowały się wydostać wielkie jaskinie czarnych Tornad i błyskawice drogi i wybory początek i koniec. wiem jak bolą rany których nigdy nie miałem. wiem, słyszę, widzę rzeczy których inni nigdy nie zobaczą i całe szczęście. Nigdy nie próbujcie Przekraczać bramy za życia bo to was zniszczy od środka i pochłonie was mrok. Bo niemożna żyć w dwóch światach jednocześnie to rozrywa energie (dusze) pochłania cie nicość ciemność nienawiść i lodowaty chłód. WIEC DOCENIAJCIE ŻYCIE do puki je Macie!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

zycie po smierci JEST!!!

~wiesiek

2009-07-13 01:39:10

Tak Jan33,ja tez to wiem-bylem TAM-wiele widzialem. wiesiek.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę