Dodawanie komentarza

Do tematu: Druga szansa.

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Druga szansa.

~Kinia

2008-03-23 20:47:27

Ja myśle ze kiedy umieramy zapominamy o tym wszyskim co było kiedyś i wstampiamy do nowego ciała...kiedys był nawed taki film...było ona na faktach...nie wiem ale ja akurat tak myśle...przykro by było jeśli ludzie poprostu skończyli by życie po śmierci,ale co by sie wtedy stało...???

ODPOWIEDZ

reinkarnacja

~Irenita

2008-03-29 02:55:39

Mówisz o reinkarnacji, a to coś innego niż piekło i Raj. Ani w Raju, ani w piekle nic się z pewnością nie zapomina, bo tam stajemy się mądrzy i wiemy wszystko.

ODPOWIEDZ

Druga szansa

~Shinigami

2008-07-04 21:29:36

Po śmierci Naczynie (ciało} umiera. Ale energia ( aura, dusza) jest wciągana przez Gwiezdny wir energii. Gdzie zostaje ona oczyszczona ( pamięć duszy zebrana ) po czym rozrzucona po całym wszechświecie. Gdzie trafia do nowo powstałego Istnienia. By się uczyć i gromadzić wiedzę. Co do druga szansa to dla energii (duszy) czas i przestrzeń nie istnieje więc może zdarzyć się zagięcie linii egzystencji. Co daje możliwość zmiany niektórych fragmentów życia.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę