Dodawanie komentarza

Do tematu: Jesteśmy tylko pyłem!!!

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Jesteśmy tylko pyłem!!!

~Irenita

2008-03-29 02:44:34

Zastanawiamy się, pytamy, wierzymy i nie wierzymy i nie wiemy kim jesteśmy. Garstką mięsa i kości? Czy czymś więcej? Mamy podświadomość i świadomość, wykorzystujemy tylko 10% swojego mózgu, nie więcej, ale nieraz mniej. Posiadamy energię ale niczego nie potrafimy w pełni wykorzystać. Mamy rozum, ale nie potrafimy rozumieć i myśleć. Tym jeteśmy tu na ziemi...W rzeczywistości życie, pojęcie wszechświata, Boga, czasu, wieczności jest dla nas za trudne. Nawet nic nie potrafimy połączyć w jedno i wytłumaczyć. Nie jesteśmy tym czymś już na szczęście po "śmierci". Szukajcie, aż znajdziecie...A królestwo moje nie jest z tego ŚWIATA.JACHWE znaczy JA JESTEM. BÓG, który nie ma początku i nie ma końca.Nic co ludzkie nie jest mi obce... Trzeba też wiedzieć, że Bóg kazał wierzyć też nauce, a nam ciagle coś umyka, wciąż coś późno odkrywamy, albo wcale. Nasz Bóg nigdy się nie myli! Naszym więzieniem jest ciało: KOŚCI I MIĘSO. Reszta chce być wolna...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę