Dodawanie komentarza

Do tematu: Kto przeżył śmierć kliniczną ?

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Kto przeżył śmierć kliniczną ?

~Mario

2008-04-20 03:12:28

Witam. Piszę pracę magisterską na ten temat NDE i bardzo zależy mi na znalezieniu choćby kilku osób, które miały takie przeżycia i które są chętne by o nich mówić. Jeśli ktoś z Was mógłby mi pomóc, proszę o kontakt na aureliano@vp.pl. pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Witaj

~aska

2009-01-10 14:57:01


    Ja także jestem zainteresowana tym tematem, gdyż chciałabym napisać reportaz na ten temat. Gdybyś mógł mi udzielić jakichś kontaktów czy maili to byłabym bardzo Ci wdzięczna. Mój mail: aszka26@wp.pl
   Pozdrawiam
    Aśka

ODPOWIEDZ

smierc kliniczna

~wiesiek

2009-09-05 02:30:36

Praca magisterska,Reportarz. Puste slowa-plytkie zajecia.Studija-to samo.Z tego co sie przez lata tam wyuczysz,to przez pare tygodni 50%zapomniesz.Ale twoje EGO bedzie wielkie,a charakter do kitu.Dzisiejszy swiat potrzebuje studia,prace magisterskie w kierunku ksztaltowania ludzkich charakterow!!!!!! Tak przezylem smierc kliniczna,wiem,ze jestem dusza niesmiertelna w fizycznym ciele-bylem TAM -wiem,ze Pan Bog JEST. ale nic wam karierowicze nie napisze,bo idziecie na latwizne.A wasze studia i prace magisrerskie po smierci nie beda i tak nic nie warte.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę