Dodawanie komentarza

Do tematu: co jest po śmierci???

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

co jest po śmierci???

~Iwona 17lat

2008-06-16 20:04:48

bardzo często teraz zadaje sobie to pytanie ato dlatego,że przed trzema tygodniami mój 23 letni brat miał wypadek i zmarł:( tak bardzo mi go brakuje i nie mogę sobie z tym poradzić ale jakoś muszę,myślę,że on jest przez cały czas ze mną swoją duszą i czasami czuję jego obecność ale czy naprawdę tylko ciało umiera a dusza nadal żyje czy to tylko czyjś wymysł????Czy ktoś kiedyś odpowi mi na to pytanie???

ODPOWIEDZ

Ja mam troche inna historie...

~Patrycja

2008-07-24 18:05:31

Ja czasami jak siedze i sie nudze rozmyślam o śmierci... Tak jak chyba każdy ... boję sie jej... Mam mame która ma 45 lat a ja dopiero 13 ... jak narazie nie radze sobie z niczym... a co bedzie jak już na tym świecie nie będzie mojej mamy? ;( ;( Czasami jak sie boje mama opowiada mi że w Niebie jest prawie tak jak tu. Ale nie wiem czy to prawda... wie to tylko Bóg :)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę