Dodawanie komentarza

Do tematu: śmierć kliniczna czy też sen

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

śmierć kliniczna czy też sen

~mati0404

2008-06-18 10:31:47

witam was dziś w nocy przeżyłem coś niesamowitego wydaje mi sie że to była śmierć kliniczna choć powiem wam że nie wierze w takie żeczy mimo to zastanawiam sie nad tym. czytałem różne opowieści na forum itd każdy widział jakieś tunele ja zaś widziałem swoje ciało leżące w łużku widziałem również moją mame i psa śpiącego,słyszałem nawet jak chrapią co dziwniejsze słyszałem jeszcze czyjeś głosy tak jak by ktoś prowadził jakołś rozmowe obok mnie a puźniej te głosy zaczeły ze mną rozmawiać były to raczej nie przyjemne rozmowy w dodatku robili sobie ze mnie jaja że tak powiem wszystko co robiłem w tym czasie robiłem to świadomo chodziłem gdzie chciałem choć nie widziałem swojej duszy ani nic takiego wiem pewnie myślicie że sobie to wymyśliłem szczeże sam nie wiem co to było być może to był dziwny sen ale co było najdziwniejsze gdy sie obudziłem byłem niesamowicie spokojny a dzień wcześniej wszystko mnie denerwowało byłem zły na cały świat a po przebudzeniu odczułem spokuj niczym sie nie przejmowałem wsumie to nawet moge powiedzieć że sie bardzo dobrze wyspałem choć jak patrzyłem na zegarek to spałem jakieś 3 godz

ODPOWIEDZ

Wydaje mi sie

~Ghost

2008-06-20 08:38:39

według mnie to nie była śmierć kliniczna... powiedziałbym bardziej że OOBE.

ODPOWIEDZ

s.k.

~kloto

2008-07-07 19:25:05

śniło ci sie

ODPOWIEDZ

Cokolwiek to było

~Leo

2008-07-23 18:19:05

ortografia języka polskiego bez zmian, czyli ciągle robisz błędy ortograficzne:)

ODPOWIEDZ

nie..

~madzia

2008-07-26 22:33:35

raczej to był stan umysłu, cos jak medytacja. słyszłam, ze niektorzy potrafia podgladac innych, ktorzy sa setki km. dalej-nie ruszajac sie z miejsca :) tez bym tak chciala;p

ODPOWIEDZ

niee

~kamichna

2008-08-20 15:30:43

to na 100% niee była smierc kliniczna tylko senn a to ze sie wyspałes to nic nie znaczy bo ja niespałar raz całą noc i niebyłam zmeczona i na dodatem wyszłam na dwór o 4 00

ODPOWIEDZ

istnieje zycie po smierci

~smutna

2008-09-08 09:23:13

sadze ze przezyles "paralisz senny"nie wiem czy o tym juz slyszales.

ODPOWIEDZ

To ..

~Ada

2008-10-31 16:50:53

To nie byla smierc kliniczna tylko świadomy sen - [patrz.: Świadomie śnienie]
   Super sprawa, kiedyś mialam taki sen :)

ODPOWIEDZ

odp

~Piotr1991

2009-01-20 22:06:23

Uwież że miałem podobną sytuację było to parę dni temu byłem strasznie wściekły na rodziców, kolegów,na wszystkich marzyłem tylko o śmierci wtedy. Nastał wieczór pora by spać położyłem się i zasnełem.Po jakimś czasie przebudziłem się i czułem jak bym się unosił w górę!!
    byłem strasznie ugrzany i wystraszony i nagle zaczełem spadać ze strasznie dużą zamknełem oczy i nagle obudziłem się po raz kolejny tylko teraz naprawdę!! Co to było za zjawisko?? Czy to tylko moja podświadomość??Nerwy tak działały?? Bardzo proszę o odpowiedzi i dziękuje!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę