Dodawanie komentarza

Do tematu: Życie po smierci

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Życie po smierci

~SAID

2008-07-16 22:41:47

Życie po smierci moze i istnieje wszyscy tu piszą o Bogu i Jezusie zapoznajcie sie dobrze z biblią zbawiony zostanie tylko naród wybrany mowa o żydach dlaczego nie jest napisane to o wszystkich ludziach???? i jeszcze jedna rzecz Bóg przemawiał kiedys do ludzi a dlaczego teraz do nikogo nie przemawia????? Jezus był Żydem i za nich umarł a o reszcie swiata nikt nie pomyslal. a co stanie sie z ludzmi np. z afryki ktorzy nawet nie maja pojecia o Bogu.

ODPOWIEDZ

Dlaczego do żydów?

~ANULA

2008-11-22 10:48:33

Bo żydzi są bardzo wytrzymali na ból.Jezus był bity,do takiego stopnia,że nie czuł już bólu,czyli jego ciało nie miało już bodżców nerwowych.Znalezione płótno,które okryto Jezusa odznaczyło kontur figury.Tak samo za ileś lat,płótno,którym nakryto Jana Pawła2,odznaczy ślad,tylko ,że nauka poszła do przodu i nakrywają twarz.w głowie są wszystkie receptory i które będą mniej rozwinięte to po kilkudziesieciu latach zobaczą tak jak u Chrystusa ślad.Nie powiedziałambym,że nie można poruzumiewać się z Chrystusem,tylko trzeba dużo przeżyć,a nie każdy jest tak silny psychicznie aby z nim stanąć twarzą w twarz.Wyobrażasz sobie żeś w oświęcimiu,za co ich tak mordowali,że byli żydami,albo murzynów jak kiedyś traktowano.Czy my,którzy nazywają się polakami wytrzymalibyśmy to.moja babcia powiedziała kiedyś tak,szanuj każdego człowieka jednakowo,nie patrząc na nic,bo nie wiesz kiedy pan przyjdzie.Ja tak czynię,i mam mądrość ale życiową.Jestem dumna z tego,że miałam przodków Żydów............

ODPOWIEDZ

zycie po smierci

~wiesiek

2009-06-20 02:55:41

uwarzasz,ze zydzi to narod wybrany? Uwarzasz,ze zydzi to lepsi ludzie od innych? Co za bzdura !!! Wszyscy ludzie na ziemi dla PANA BOGA sa pelno wartosciowi !!!! Napewno kosciol katolicki wpoil ci takie brednie. Nie masz byc z czego dumna,to nic wartosciowego ze masz przodkow zydow.Zydzi sa tacy sami jak wszyscy inni ludzie na calym swiecie-DOBRZY i ZLI. Pan Bog nie patrzy na to czy jestes Zydem Polakiem czy Niemcem,tylko patrzy na to jakim jestes czlowiekiem i jakie masz serce !!! Jaki masz stan duszy i jakie sa twoje mysli !!!! --to bylo do ciebie ANULA. A teraz do SAID --BIblia zostala swalszowana na korzysc kosciola katolickiego 3 razy !!! Jezus przyszedl na swiat aby przekazac nauki od Boga do ludzi na calym swiecie ,a nie tylko do jakiegos narodu wybranego!! Zydzi i katolicy przywlaszczyli sobie Jezusa i robia z siebie teraz bochaterow-"wybranych" 5000 lat temu przyszedl osobiscie Pan Bog na ziemie w postaci Kriszny-przed nim byl RAMA-Pan Bog w ciele ludzkim!!!Po Jezusie tez byl w postaci........w roku 18.. Teraz obecnie tez jest w ciele ludzkim-tysiace ludzi dziennie zjezdza sie do NIEGO z calego swiata.A ty o tym nie wiesz. W roku okolo 2027 ponownie przyjdzie osobiscie Pan Bog w ciele ludzkim nauczac ludzi bedzie podobny do Jezusa Chrystusa-ale nie bedzie Chrystusem-bedzie osobiscie Bogiem!!! I wtedy chrzescijanie i zydzi oglosza ponowne przyjscie Chrystusa,co bedzie nieprawda!! BO TO BEDZIE OSOBISCIE Pan Bog. Religie CHrystusa beda sie chcialy znowu wywyzszyc nad innymi,ale tym razem im sie to nie uda. Wszystkie religie sie zjednocza-PRAWDA wyjdzie na jaw-i bedzie POKOJ na ziemi okolo 1000 lat. A wiec przychodza super czasy-zobaczycie!!!Nie jeste prorokiem ani jasnowidzem-w zadnym wypadku!!! Ale TO wlasnie wiem.Pozdrawiam Was-wiesiek

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę