Dodawanie komentarza

Do tematu: ZYCIE PO SMIERCI

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

ZYCIE PO SMIERCI

~ZULA

2008-09-27 23:40:25

Tęsknota słowo zużyte, odkryło mi swoją dal- jak różne są słowa ukryte w króciutkim słowie
   ŹAL....
   Kogo tak kochałam to już grób ten mieści, Bóg mi zabrał Męża, lecz nie wziął boleści....
   Niedługo bo 28.10.08 minie pierwszy rok jak Odszedł.... a moja rana wciąz krwawi i nie chce sie zagoić... Co robić? Jak sobie z tym radzić?

ODPOWIEDZ

TAK istnieje zycie po smierci

~wiesiek

2009-06-20 01:37:07

Twoj maz zyje dalej w wymiarze duchowym.Kazdy z nas ma wyznaczony czas zycia tutaj na ziemi w wymiarze fizycznym.Na mnie i na ciebie tez przyjdzie czas-to jest piekna chwila umierac-ja o tym wiem,bo to przezylem.Nie smuc sie tak bardzo,po smierci spotkasz swojego meza,na 100%. Wszyscy ludzie na calym swiecie jestesmy jestesmy DUSZAMI !!! w cialach fizycznych.Nasze dusze zyja wiecznie !!! Sukaj prawdy,a ja znajdziesz,ale nie zwijazuj sie z zadnymi religiami. Pozdrawiam-wiesiek

ODPOWIEDZ

re

~Zula

2009-06-26 20:08:41

Witaj ! Dziekuje za Twoje słowa. Wierze głeboko w to co napisałaeś.
   Ja po smierci Męża zaczelam bardzo interesowac sie Życiem po śmierci, przeczytałam wiele
   książęk, różnych publikacji itp. Dlatego jestem juz troche spokojniejsza, choć tęsknota i żal,
   dalej są ze mną, Jestem przekonana że On jest teraz bardzo szczesliwy, / choć nie wiem czy szczescie Tam jest podobne do tego na ziemi,?/
   Pozdrawiam i jeszce raz dziekuje
   Zula

ODPOWIEDZ

zycie po smierci

~wiesiek

2009-09-05 03:22:37

Witam Zula.Bardzo sie ciesze,ze twoj bol troche ustapil.Szczescie TAM jest zupelnie inne niz tutaj na ziemi.Szczescie Tam jest WIELOKROTNIE piekniejsze niz tutaj na ziemi w fizycznym wymiarze.Bylem TAM,wiem jak tam jest.A jest jeszcze wiele wyzszych wymiarow (tysiace !!!! )gdzie jeszcze nie bylem,moja dusza musi dopiero do nich dojrzec.Pomietaj-PAN BOG jest twoim Najleprzym Przyjacielem-On JEST w tobie-rozmawijaj z NIM-az pewnego dnia ci odpowie,tak jak mi odpowiedzial (doslownie-fizycznie odpowiedzial) Mowie ci COS NIESAMOWITEGO. Jesli twoja Milosci z mezem byla czysta-moralna i prawdziwa.napewno on jest czesto przy tobie i ci pomaga-nawet rozmawia z toba-z twoja dusza,na poziomie duchowym.Tylko ta rozmowa nie dociera do twojego mozgu fizycznego-wymiar fizyczny jest na wolnych czestotliwosciach. Pozdrawiam wiesiek

ODPOWIEDZ

Zula do Wieska

~Zula

2009-09-13 23:14:12

Witaj Wiesku, myslałam ze juz nikt nie czyta moich wypowiedzi, a jednak...
   Bardzo dziekuje za Twoje słowa. Jestem juz teraz przekonana ze moj mąż faktycznie jest przy mnie i oby było tak dalej. Wiem co pisze bo mam na to dowody. Wczesniej w to jakoś nie mogłam wierzyc, czekałam na jakies znaki od Niego ale one się nie pojawialy, byc może nie byłam gotowa albo nie chciał mnie ranic, nie wiem . Dopiero po jakims czasie rózne sytuacje potwierdzily ze On czuwa. Dobra rada dla wszystkich po stracie bliskiej osoby, czekajcie .,,,,Ale dalej bardzo za Nim tęsknię, choc w pazdzierniku minie juz drugi rok jak odszedl.
   Pozdrawiam Zula

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę